avatar

whitewolf83 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/whitewolf83

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

bla bla bla

Po konferencji sony mam mieszane uczucia, czy czekac na nową konsolę sony/xbox, czy może zakupić ps3? Mam xboxa i w sumie czuję satysfakcję, ale za ps3 trochę mi tęskno. W sumie sam nie wiem czy taka pogoń za nowymi konsolami ma sens. Uważam że w naszym biednym kraju elektronika do rozrywki jest i tak za droga dla normalnego zjadacza chleba. Więc w sumie nie wiem czy inwestowac w nowe. Poczekam poczytam zobaczę jak wyjdzie wszystko w praniu, bo z grania w naszym kraju nie utrzymam rodziny, a jak się ma plany powiększenia rodzinki trzeba się poważnie zastanowić.

komentarzy: 0Czwartek, 21 lutego 2013, 20:14

giercowa impreza

i zaczyna się, po schodach już biegną znajomi, z butelką i dobrym słowem, w konsoli kręci się już płyta mikrofony i gitary gotowe, więc czas zacząć zabawę. żonka odstawiona wywołuje ochy i achy moich kumpli, nawet dziewczyny są pod wrażeniem. siostra z daleku już pędzi wraz ze swoim facetem i wszystko pięknie się zazębia!!! bedzie epicko bo to ostatki, zarazem nasza 3 rocznica ślubu i okazja do spotkania z przyjaciółmi, bez których normalnie nie wyobrażamy sobie życia!!!

komentarzy: 2Sobota, 09 lutego 2013, 18:40

Weekend

Każdy tydzień kończy się piątkiem i albo imprezą, lub spotkaniem ze znajomymi, albo w końcu odreagowaniem i dograniem tytułów które nam zalegają na półce. Ja weekend traktuje jako odreagowanie, lub załatwianie wszystkich zaległych spraw. W ten weekend jednak imprezujemy w gronie znajomych, ze względu na naszą wspólną imprezę, 3 rocznicę ślubu. Będzie to połaczenie przyjemnego z pożytecznym, bo poza wizytą znajomych bedzie miłe i wspólne granie. Jak tylko sie ogarnę postaram wrzucić jakieś fotki i info z tego ewentu. I tak się zaczyna mój weekend. Czas teraz na halo 3 a potem...potem miły wieczór z żonką (albo przy konsolo, bo oboje się wtedy dobrze bawimy, albo przed dobrym filmem z butelką wina.) Pozdrawiam.

komentarzy: 0Piątek, 08 lutego 2013, 20:27

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Co mam napisać...gram od dawna na różnorakim sprzęcie, cenię klasykę ale i nowościami nie pogardzę. Fan fantasy, Tolkiena, Dicka i wielu ciekawych rzeczy które wiążą się z grami.

Moje tagi:batman arkham, deus ex, mass effect trylogia, rpg and fantasy, wyścigi

Urodziny:za 190 dni (26 grudnia 1983)

Moje motto:Gram bo lubię!!!

Obecny stan:zajebiaszczo fajnie!!!

Posiadany sprzęt:Xbox 360, PlayStation 2, PSP, PC, Mobile

Namiary na mnie

GG: 1348112, gametag: WHITEWOLF83pl

Moi znajomi

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4673 dni

Moich wejść na gram.pl: 963 (#3478)

Napisanych postów i komentarzy: 1 (#1919)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 9 (#223)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 65 (#1982)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl