avatar

popcorn Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/popcorn

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Odchodzę z gram.pl

Gram.pl od pewnego czasu straciło dawny klimat. Jest coraz mniej ciekawych artykułów na portalu. Także często gry są robione jedynie dla grafiki, efektów specjalnych i zgarnięcia pieniędzy (jeszcze te pieprzone DLC). Gdzie jest klimat i fabuła? Brakuje aktualnie takich tytułów jak Gothic czy Wiedźmin. Mam przynajmniej kilka trochę starszych gier do kupienia. Większość nowych produkcji do mnie nie przemawia. Za dużo udziwnień, "wodotrysków" i innych badziewi.

Coraz mniej ciekawych znajomych ( stara gwardia, z którą spędziłem najwięcej czasu powoli odchodzi), nie twierdzę, że nowa jest jakaś wybitnie gorsza, ale to już nie to samo. Miałem tu kilku "Internetowych" znajomych, których chętnie odwiedzałem i komentowałem ich wpisy z wzajemnością. Teraz mnię się już nie chce. Wypaliłem się.:P Nie mam, więc pretensji tylko do innych, bo sam też ostatnio rzadko czyiś gramsajt odwiedziałem i pisałem coś od siebie.

Jednak czarę goryczy przelało to, że w ostatnim czasie wysłałem kilka e-mail do Biura Obsługi Klienta Sklepu Gram.pl. Pytałem się o pewną grę dwa razy, ale bez informacji zwrotnej. W innym przypadku chciałem usunąć konto w sklepie, ponieważ przypomniało mnie się, że kiedyś zakładałem już konto w sklepie gram.pl, o którym zapomniałem i nie logowałem się tam już kilka lat. W każdym przypadku otrzymałem "wiadomość systemową" o tym, że otrzymam odpowiedz w przeciągu 24 h, lub dłużej jeśli będzie to konieczne. Na żadną wiadomość odpowiedzi jednak nie otrzymałem. Zastanawia mnie kto tam siedzi, w tym Biurze Obsługi Klienta. Czy to jakiś człowiek widmo? Czy to jakieś totalne kpiny ze stałych klientów? Nie zamierzam już nic kupować w tym sklepie. Totalnie lekceważą klienta i nie odpowiadają na wiadomości. Miałem sklep gram.pl za profesjonalny, ale się przeliczyłem. Kupowałem też w innych sklepach i takiego braku szacunku sobie nie przypominam. Jak sklep idzie na urlop, albo nie potrafi udzielić informacji na dany temat, łaskawie by o tym napisał, albo gdzieś poinformował.

Jeśli ktoś ma ochotę ze mną porozmawiać, w zakładce "namiary na mnie" podałem e-mail. Może wymienimy się po konwersacji gg, albo x-fire?  Zapraszam.

Na 99% już nie wróce na gram.pl (na gramsajt i forum itp). Na 100% nie zamierzam zamawiać już gier, w sklepie gram.pl.

Mam także świadomość, ze nikt nie będzie się przejmował moim pójściem, ale dziękuje wszystkim odwiedzającym i komentującym mój gramsajt. Dziękuję osobom, które pomogły mnie rozwiązać problemy odpisując na forum. Dziękuję za miłą atmosferę jaka panowała tu przez te kilka lat, jakie tu spędziłem. Znajomym i normalnym gramowiczom życzę powodzenia w życiu. Cześć! Jeśli chodzi o sklep gram.pl żegnam! komentarzy: 2Sobota, 07 września 2013, 12:15

Namiary na mnie

e-mail: popcorn211(at)wp.pl

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl