avatar

martiia Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/martiia

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Haha!

wakacje

0

Wróciłam z wakacji, naładowana pozytywnymi wrażeniami i chęcią do ucieczki przed zimą na stałe ;) wprawdzie nie mam za wiele na ten temat do powiedzenia (albo inaczej – tego jest aż za dużo, żeby wszystko tłumaczyć) ale chciałam cokolwiek tu napisać.

 

Obecnie gram w Soul Calibur IV i Prince of Persia (to z Eliką) i świetnie się bawię, oraz przeklinam burze i ulewy jakie ostatnio wiatr przywiał z-niewiadomo-kąd ;) zastanawiam się też nad kupnem nowej konsoli tylko nie wiem czy brać coś przenośnego, czy coś „pod telewizor”. Jak myślicie?

komentarzy: 28Poniedziałek, 23 sierpnia 2010, 19:23

GIRS !

Geras of War 2

0

Na początku nie za bardzo w to wierzyłam, i niechętnie brałam się za ten tytuł ale... Gears of War 2 to jedna z tych gier-niespodzianek, które nie powinny, a strasznie mi się spodobały gdy już w nie zagrałam : ) walka z Locustami, piękna grafika i naprawdę ciekawy scenariusz bardzo szybko sprawiły, że... słońce zaszło, zrobił się środek nocy a ja siedziałam oszołomiona przed telewizorem :P Całość jest bardzo przejrzysta i skondensowana – zamiast kombinować i się gubić można usiąść i się relaksować, co nie powiem – ostatnio mi się przydaje.

 

No i można się przejść po wnętrzu robala wielkości jakiegoś wieżowca, bleeeeeeeh. Polecam osobom nastawionym negatywnie - w Gearsach naprawdę jest to coś.

komentarzy: 23Niedziela, 25 lipca 2010, 19:46

Leminga daj mi miły

lemmings, PC, Gry

0

Lemmings to seria gier, którą bardzo, bardzo lubię. Jej historia sięga odległych czasów, których nie pamiętam ;) – jednak od chwili gdy na domowym komputerze ujrzałam pierwszy raz jej ikonę i w nią kliknęłam jestem strasznie nią oczarowana.

 

To stary tytuł, obecnie dostępny za darmo, nie czarujący graficznie ale oferujący naprawdę wiele wspaniałych plansz. Na czym polega gra? Na przeprowadzeniu stada dziwolągów z punktu A do B, tak by jak najmniej z nich zginęło. A ginie ich naprawdę masa – i nawet gdy wygląda to trochę masakrycznie, to widok pozostaje słodki.

 

Do dyspozycji mamy całą gamę poleceń, które zlecamy poszczególnym członkom plemienia, które... bez przerwy idzie. Nie mamy bowiem nad lemingami żadnej kontroli – są „stworzone by iść”, dlatego też należy umiejętnie korzystać z kilku dostępnych poleceń po to aby np. nie spadały bez przerwy w przepaść itd.

 

Naprawdę mała rzecz a cieszy, jestem zresztą pewna, że bardzo dobrze ją znacie – dlatego zamiast dużego opisu, którego nie chce mi się tworzy (szczerość to cnota :P ) przypominam o niej tylko. Ostatnimi czasy siadam sobie na tarasie, z laptopem na kolanach, zimnym napojem i gram, gram, gram uprawiając lenistwo niczym dyscyplinę olimpijską. Lemmings budzi we mnie właśnie takie sielankowe skojarzenia, polecam każdemu w ten nadspodziewanie gorący okres roku również zagrać sobie partyjkę.

 

Pozdrawiam : D

komentarzy: 21Środa, 21 lipca 2010, 18:39

« starsze wpisy

Więcej o mnie

Moje tagi:film, gry, muzyka, xbox 360

Urodziny:za 271 dni (12 września 1990)

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:Xbox 360

Namiary na mnie

Ostatnio gram w

Ostatnie odwiedziny

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 20

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 3462 dni

Moich wejść na gram.pl: 105 (#4305)

Napisanych postów i komentarzy: 29 (#1891)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 5 (#227)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 1 298 (#1009)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl