avatar

klimeq Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/klimeq

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Zmiany

Wiecie, może dziwnie to zabrzmi w ustach młodej osoby ale czuję że się zmieniłem. Zmieniłem swoje podejście do otaczającego nas świata. Pamiętam jak kiedyś mówiłem że będę grał do śmiercii. Gdybym założył się o ręke to.. bym jej nie miał. Wiecie o czym mówie? Ogólnie jakby nie patrzeć na gram.pl nie pisałem dwa lata. W międzyczasie miałem jakieś próby reaktywacji bloga na innych serwisach lecz żadna z odsłon mojego bloga nie przetrwała próby czasu. I tak się zdarza. Na początku wpisu napomknąłem o zmianach. Wiecie, jedne rzeczy zostają a drugie odchodzą. Odeszło naprawdę.. wiele rzeczy. A jakie przyszły? Głównie muzyka jakby nie patrzeć. I modelarstwa trochę. Ostatnio kupiłem figurkę do WH40k.

Jaką i do jakiej armii?

W następnym wpisie

komentarzy: 2Sobota, 31 grudnia 2011, 01:20

lol.

 

Co ja tutaj robię. W tej chwili zadaje sobie to oczywiste pytanie. Nie wchodziłem na gramsajta przez prawie 2 lata. Rozumiecie? Nie myślcie że przez ten czas w coś grałem. Niestety, obecnie moje granie ogranicza się do Car Towna na facebook'u. I to wszystko. W moim życiu gry przejęła muzyka po całości i.. cieszę się z tego. Może wróce popisać, nie wiem.

Zobaczymy

komentarzy: 2Wtorek, 27 grudnia 2011, 12:43

Namiary na mnie

e-mail: klimeq(at)gmail.com, GG: 9805840, Allegro: czarey, Skype: czarey, kurnik: czaaruus

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4029 dni

Moich wejść na gram.pl: 2 954 (#2207)

Napisanych postów i komentarzy: 12 (#1908)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 3 (#229)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 177 (#482)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl