avatar

karolescu Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/karolescu

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

BioShock 2 - recenzja

recenzja, PS3, PlayStation 3, swiatgry.pl, BioShock 2

 

Rok 1959, Pacyfik. Sylwester. Nic nie zwiastowało nadchodzącej tragedii. Dzień, który miał być świętem, przeistoczył się w wojnę. Z jednej strony Andrew Ryan, z drugiej Atlas. Rapture z dnia na dzień upadało coraz niżej. Po rewolucji, jaką zrobił rozbitek Jack, utopia osiągnęła, dosłownie i w przenośni, dno. Niecałe dziesięć lat później wszyscy wyżej wymienieni już nie żyją, ale Rapture istnieje. I ma nową nadzieje, Sophie Lamb, zaś my powracamy, żeby ją unicestwić. Powracamy silniejsi i bardziej śmiercionośni. Teraz bowiem dane będzie nam pokierować symbolem BioShocka, Big Daddym.

 

czytaj...

komentarzy: 18Środa, 24 lutego 2010, 17:45

Najładniejsze dziewczyny 2009

2009, ranking, Sexy, Dziewczyny, Top 7

Było podsumowanie 2009 roku, byłą zapowiedź najgorętszych tytułow zapowiedzianych na rok 2010. Czas teraz na miłą odmianę, która tyczy się mojej męskiej natury. Czas na przedstawienei sylwetek najładniejszych, moim zdaniem oczywiście, dziewczyn jakie pojawiły się w grach w 2009 roku. Zapraszam do czytania!

czytaj...

komentarzy: 39Piątek, 05 lutego 2010, 15:21

Ban dla DonSzabli...

gram.pl, Ban, DonSzabla, Upadek, MadDogg

Naprawdę smutne jest to, jak nisko upada (upadł?) gram. Najpierw ban dla prosiaqa, potem odejście cedricka, teraz znowu banan, tym razem dla DonSzabli. A to "powód":

(link do tematu)

Czy DonSzabla zasłużył sobie na tego bana? Cóż, jeżeli tak, to powodem będzie to tylko i wyłącznie Wojman. Osoba tak niekompetentna (cytując "oskarżonego") nie powinna "zasiadać" na stanowisku moderatora. Może powodem mojej bulwersacji jest to, że nie widziałem całego zajścia, ale po screenie jaki zrobiłem (dzięki MadDogg!) dedukuje, że kategorycznie on mu się nie należał. Bo co to za forum, gdzie nie można wyrazić swoich poglądów i swojego zdania? Jeżeli gram nadal będzie tak funkcjonowało, to ja stąd odchodzę.

Podsumowując: straciliśmy fajny gs, ja straciłem czytelnika, a Wojman stracił w moich oczach. Same negatywy. Tymczasem: DonSzabla, trzymaj się!

komentarzy: 23Niedziela, 24 stycznia 2010, 23:50

Assassin's Creed II - recenzja

recenzja, PS3, PlayStation 3, ocena, Assassin's Creed 2

Druga część Assassin's Creed na nowo definiuje popularne pojęcie „bigger, better and more baddas" (w wolnym tłumaczeniu: więcej, lepiej i bardziej „kozacko") wykreowanego przez Cliffa Bleszinskiego, twórcy Gears of War. Nowa produkcja Ubisoftu nie tylko spełnia wszystkie warunki wyżej wymienionego powiedzenia, ale i niweluje zupełnie niedociągnięcia jedynki. Jeśli pierwsza część Kodeksu Asasynów nie przypadła ci do gustu, jest to gra dla Ciebie. A jeżeli jesteś fanem jedynki, to też jest gra dla Ciebie. Dlaczego? Zapraszam do przeczytania recenzji.

czytaj...

komentarzy: 8Poniedziałek, 18 stycznia 2010, 09:05

« starsze wpisy

ZAMKNIĘTE

CLOSED

MÓJ GAMECARD

ps3team.pl

Ankieta

Wrócić?

  • Nie
    100%8 głosów

Suma oddanych głosów: 8 

« poprzednia ankieta

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4710 dni

Moich wejść na gram.pl: 1 738 (#2880)

Napisanych postów i komentarzy: 39 (#1881)

Napisanych recenzji: 4 (#43)

Wpisów na blogu: 12 (#220)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 763 (#412)

Namiary na mnie

Ostatnie odwiedziny

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl