avatar

jedrek221 Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/jedrek221

Trophy PS3

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Koniec tego dobrego!

szkoła, youtube, wakacje, New york

W końcu musiało do tego dojść. Ostatnie dni wakacji trzeba dobrze wykorzystać. Jeżeli jeszcze nie popełniliście samobójstwa, oddajcie głos w ankiecie. Co do moich ostatnich chwil, to spędzam je głównie w księgarniach i w sklepach papierniczych. A jeżeli się trochę cofniemy w czasie to mogę powiedzieć, że byłem w Turcji. Niestety nie zamieszczę żadnych zdjęć z podróży, gdyż praktycznie w ogóle ich nie zrobiłem. A to z dwóch prostych powodów. 1. Już tam byłem 2. Mam dość krajów trzeciego świata. Byłem 2 razy w Turcji i 2 razy w Egipcie. Do tego w tym roku w listopadzie znowu wyjazd do Egiptu. Mam teraz ochotę wyjechać do U.S.A, a dokładnie do NY (NEW YORK) na szalone zakupy elektroniczne.

czytaj...

komentarzy: 11Środa, 25 sierpnia 2010, 19:44

Powrót i nowości

powrót, Xbox 360 elite, Nintendo 3DS, kinect, PlayStation Move

Po 3 miesiącach ciężkiej nauki i miesiącu przerwy wracam na gram.pl. Jak napisałem w poprzednim wpisie (który był zresztą moim ostatnim) "Każdy kiedyś musi zrobić sobie przerwę". W końcu nadszedł czas i na mnie. Udało mi się poprawić oceny i przede wszystkim odpocząć. Możliwe, że jesteście ciekawi co u mnie słychać, bo właśnie dla tych osób robię ten wpis. No, więc zaczynając od najważniejszego dnia roku, czyli zakończenie szkoły udało mi się zdobyć średnią "aż" 4.0. Może i nie powala na kolana, ale całą energię zostawiam na koniec tzn. ostatnią klasę. Idąc dalej, pewnie zauważyliście na moim GS'e od pewnego czasu X360 GameCard. Oznaczać może to tylko jedno- w końcu upolowałem nową konsolkę. Xbox live- Jedrzej221. Wysyłajcie zaproszenia. Zamieszam małą galerię z opisem pod spodem.

 

czytaj...

komentarzy: 16Piątek, 30 lipca 2010, 18:46

Hity ostatnich miesięcy cz.2

wielkanoc, Mass Effect 2, God of WarR III, Just Cause 2

Każdy kiedyś musi zrobić sobie przerwę. Tyczy się to również mnie, dlatego właśnie wpis został trochę opóźniony. Spowodowane to było głównie brakiem weny twórczej i czasu. Za 2 dni Wielkanoc, więc trzeba kilka rzeczy przygotować. A jeżeli już o tym mowa to już przedwcześnie życzę wszystkim Wesołego jajka! Ale wróćmy do tematu wpisu.  Ostatnio pisałem o Bad Company 2, Heavy Rain i Bioshock'u 2. To bez wątpienia hity, które po prostu trzeba mieć. Link do wpisu >>>Tutaj<<<. Teraz postaram się krótko zrecenzować Mass Effect 2, Just Cause 2 i oczywiście God of War III

Just Cause 2

czytaj...

komentarzy: 23Piątek, 02 kwietnia 2010, 17:24

Hity ostatnich miesięcy cz.1

Heavy Rain, BioShock 2, bad company 2, Hity

Jak niektórzy słusznie zauważyli ostatni miesiącami producenci gier zarzucają nas zupełnie nowymi tytułami. Duży procent z tego to exclusive na PS3, ale również M$ może się poszczycić wypuszczonymi nie dawno świetnymi tytułami. W tym wpisie chce wam przybliżyć, która gra jest fajna, a która nie. Chodzi tu o te wypuszczone w ostatnich 3 miesiącach tzn. styczeń, luty i marzec. Dodam, że kolejność gier jest przypadkowa.

Bad Company 2

czytaj...

komentarzy: 26Niedziela, 14 marca 2010, 14:41

« starsze wpisy

Xbox 360 GamecardOstatnie odwiedziny

Ankieta

Na jakiej platformie grasz?

 • Na konsoli.
  42%14 głosów
 • Na PC.
  57%19 głosów

Suma oddanych głosów: 33 

« poprzednia ankieta

ReviewChannelPL


Hotter

 • Straszna opowieść...

  Strach, opowieść

  Milagros Esteves była piękną dziewczyną, ale nie zbyt rozgarniętą. Pewnego dnia umówiła się z chłopakiem który bardzo się jej podobał. Cały dzień spędziła żeby pięknie wyglądać. Gdy nadeszła pora randki dziewczyna nie zjawiła się w umówionym miejscu. Po godzinie czekania chłopak wrócił do domu. Przez cały wieczór wydzwaniał do Milagros. Jednak nikt nie odbierał. Następnego dnia rano pojechał do dziewczyny. Pukał do drzwi lecz  nikt nie otwierał. Poszedł na tył domu licząc, że drzwi od patio może będą otwarte. Drzwi były zamknięte. Zajrzał do środka przez okno od kuchni. Na podłodze zobaczył krew. Przerażony wezwał policje. Kilku funkcjonariuszy wyważyło drzwi, znaleźli na podłodze w kuchni martwą Milagros zmasakrowaną twarzą. Jednak najbardziej wszystkich zszokowała prawda o śmierci dziewczyny. Z wyjaśnień policyjnego koronera ostatnie minuty życia dziewczyny wyglądały następująco: Milagros była umówiona z chłopakiem o  20.00. O godzinie 19.15 wyszła z wanny po długiej kąpieli. Miała bardzo długie włosy więc uznała, że nie zdąży ich wysuszyć w normalny sposób. Wpadła na pomysł aby wysuszyć włosy w mikrofalówce. Unieruchomiła blokadę która uniemożliwia włączenie kuchenki mikrofalowej bez zamkniętych drzwiczek. Włożyła głowę do środka i włączyła. Diagnoza Śmierci: rozsadzenie żył i tętnic w głowie (ugotowanie się mózgu).

  Wniosek:

  Nie suszymy włosów w mikrofalówce...

  komentarzy: 3Środa, 25 sierpnia 2010, 22:40

Blip

Prywatne wiadomości

Zaloguj się by wysyłać wiadomości

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl