avatar

hearthland93 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/hearthland93

Hotter

  • Zakończenie bloga

    nowy blog, koniec bloga

    Witam. Informuję, iż prawdopodobnie bez powrotnie kończę swoją działaność prowadzenia gramsajta na tym portalu. Moje dalsze wpisy możecie jednak śledzić pod nowym adresem:

    http://hearthland93.blogspot.com/

    komentarzy: 0Wtorek, 08 marca 2011, 20:31

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

DLC Fallout New Vegas Dead Money zmierza na PC,PS3

Fallout: Nev Vegas, Fallout:new vegas DLC, DLC dla Fallout: New Vegas

2

Wreszcie, po premierze DLC Dead Money na Xbox 360 dodatek trafi również na pozostałe dwie platformy: PC oraz PS3. Premiera 22 lutego br.   Kolejne dodatki, zaraz po Dead Money trafią jednocześnie na wszystkie platformy - jak inforumuje Bethesda. 

Poniżej trailer DLC.

 

 

eurogamer.net

komentarzy: 0Piątek, 04 lutego 2011, 19:39

Final Fantasy IV na PSP czyli kolejny remake słynnej gry...

final fantasy, PSP, Final Fantasy IV

0

 

Square Enix datę premiery gry Final Fantasy IV: Complete Collection na PSP. Gra planowana jest jeszcze na wiosnę br. Twórcy zapewniają, że oprócz poprawionej grafiki i dźwięku ma to być nadal stary dobry Final Fantasy IV. Patrząc na obecny stan PSP pogrążonego w lekkim letargu jest to bardzo dobra wiadomość dla posiadaczy małej konsolki.  Poniżej zamieszczam trailer gry.

 

 

źródło:eurogamer.net

komentarzy: 0Piątek, 04 lutego 2011, 19:25

Sprzedam Radeon 2600 XT PCi-express

sprzedam radeon 2600 XT

0

 

Witam. Sprzedam w 100 % sprawną kartę graficzną RAdeon 2600 XT Gigabyte 256 mb gddr3 , pasywne chłodzenie, wsparcie filmów HD. Dokładniejszy opis w linku odnoszącym do mojej aukcji allegro.

 

http://allegro.pl/radeon-2600-xt-tanio-jak-3650-8600-pasywna-i1414891817.html

komentarzy: 0Piątek, 21 stycznia 2011, 16:08

Nowy Rok 2011 sprzedaż radeona 2600 XT

Nowy Rok, radeon 2600 xt sprzedaż, sprzedam radeon 2600 XT

Witam po nieco dłuższej przerwie.  Jako, iż obiecywałem testy sprzętu, bądź recenzje gier, a słowa nie dotrzymałem muszę przeprosić. Już niebawem przygotuję test 2 kart graficznych, zestawienie karty za ok. 50-100 zł oraz 270 zł. Obie to Radeony. Poza tym trafi się na pewno jakaś recenzja gry na PC, pełno newsów oraz ciekawych artykułów które znaleźć można w internecie przy odrobinie własnego samozaparcia czy też chęci.  Życzę Zdrowia w Nowym Roku , bo reszta jak to komentator we wczorajszym meczu Chelsea powiedzał - przyjdzie sama. Pozostaje mi jedynie zakończyć krótki wpis krótkim ogłoszeniem.

 

 

Sprzedam w 100 % sprawną kartę graficzną Radeon 2600 XT z założonym pasywnym chłodzeniem silent Pipe w 2 rewizji, z pamięciami Gddr3. Karta wyciąga  4800 punktów w 3D Mark 2006, oraz pozwala na komfortową grę w grach takich jak: Batman:Arkham Asylum, czy też Modern Warfare 2, czy też chociażby Fifa11.  Dokładniejszy opis pojawi się już niebawem w kolejnym wpisie, oraz przy okazji umieszczę zdjęcia oraz link do aukcji allegro.  Chłodzenie pasywne jest dosyć pokaźnych rozmiarów, sama karta stosunkowo krótka , temperatury stosunkowo niskie, a dzięki założonemu przeze mnie wentylatorowi zephyr 80 mm karta podczas obciążenia osiąga co najwyżej 55-60 stopni, w spoczynku 40. Bez wentylatora bądź nawiewu ok 80 stopni w czasie pełnego obciążenia , w spoczynku ok. 55-60 z tego co pamiętam. Nigdy nie wysypywała ani nie powodowała zawieszeń, za dodatkową opłatą mogę dorzucić wentylator, jeśli cena mnie nie satysfakcjonuje i osoba sobie nie życzy dostaję samą pasywną kartę graficzną.  karta na pci-express. Kontakt, tutaj na blogu oraz na maila:

pezzonovante157@gmail.com

0

 

Link do aukcji  Allegro:

 

http://allegro.pl/radeon-2600-xt-tanio-jak-3650-8600-pasywna-i1392775181.html

 

 

komentarzy: 0Czwartek, 30 grudnia 2010, 21:14

Gra na święta

Gry, wybór gry, gra na święta, 35 zł na gry

Witam.  Wraz ze zbliżającymi się nieuchronnie świętami Bożego Narodzenia chciałbym w tym wpisie krótko przedstawić jeden ze sposobów ich spędzenia, przy komputerze wraz z nowo kupioną z tej okazji grą. Z tego też powodu, chciałbym się Was gorąco poradzić w kwestii wyboru tej jedynej gry, przedstawiając mi argumenty których nie znam - bo nie grałem.  Wybrałem kilka gier ze sklepu gram.pl i liczę na waszą pomoc. Od razu zaznaczam że całkowity budżet musi się zamknąć w okolicach 40 zł (w tym 3.99 za odbiór osobisty).

1. F.E.A.R. Project Origin 16.99 zł 

2. Dawn of War 2 16.99 zł

3. Company of Heroes: Kompania Braci 16.99 zł

4. Stalker 34 zł

Mój komputer ma :

Dual Core E5200  2,5 Ghz  dwurdzeniowy

1,5 GB ram

RAdeon 2600 XT 256 mb GDDR3

 

Ewentualnie proszę o jakieś sugestie, wydaję mi się że wraz z końcem świąt co roku w gram.pl następuje wietrzenie magazynów, z tymże nie jestem pewien czy wyprzedaże dobrych tytułów. Popatrzę jeszcze na ultimie, Stalkera na gram.pl się nie opłaca kupować, na allegro są taniej.

 

 

 

komentarzy: 0Poniedziałek, 06 grudnia 2010, 15:10

Jakoś leci...

jakoś leci...

Dawno nie zaglądałem na bloga, i w zasadzie nie wiem, czy i o czym zacząć pisać. W zasadzie przez najbliższy miesiąc mam lekko mówiąc przesrane, a wszystko zależy ode mnie jak bardzo. Nauka idzie pełną parą, a ja muszę wyjść na prostą i spokojnie wyjść cało z fizyki i matematyki, czyli z 3. Co raz gorsza pogoda za oknem, właściwie nie tyle śnieg by mnie wkurzył, co te mrozy cholerne. Poniżej minus 15 poważnie zastanowię się w tym roku czy nie zostać w domu...  Dojazdy w takiej pogodzie nie są miłe, aczkolwiek rozgrzać mnie może dzisiejsza młodzież , a raczej "młodzi gniewni", ze swoimi pustymi łbami,  uwstecznieniem czy głupim uśmieszkiem. Wystarczy 15 minut jazdy by zapomnieć , że wyjdziesz kiedykolwiek z tej szarej strefy. Ja czekam na jedno, aż wreszcie obudzą się z ręką w nocniku i stwierdzą , że tak na prawdę są tak sztuczni, tak głupi że aż zęby bolą. No, ale mniejsza o to. Każdy niech się martwi o siebie. Niestety z powodu własnej nieporadności nie udało mi się kupić jakiejkolwiek części którą mógłbym zaliczyć do "komputery", i raczej nie prędko pojawi się jakaś recenzja, artykuł, test , cokolwiek. Ale w następnym tygodniu popracuję nad tym by coś się ruszyło. Mam w planach, a raczej w planie dwa warianty, z których skorzystam, to chyba kwestia pieniędzy i obecnej sytuacji. Ale myślę nad chłodzniem i obudową, lub nad nowym dyskiem twardym. Aha, odkryłem też ciekawy schemat, że każdemu nauczycielowi bije na łeb, każdy jest albo lekko mówiąc mało profesjonalny, albo zidiociały. To drugie najczęściej chyba. Zwłaszcza, gdy ktoś prowadzi wyścig z czasem, lub ma kompleks wielkiego Pana. Czyli nic nie robi, a jak powiesz, zaraz...k... co to ma być ?! .. to się okażę że znów masz.. przesrane naturalnie.  Zagubieni się skończyli, stąd, zacząłem ostatnio oglądać całkiem niezły serial "Usta usta". Kto odważny niech spróbuje o ile wcześniej tego nie zrobił. W dobie dzisiejszych seriali, ten jest na prawdę w porządku.  

komentarzy: 0Sobota, 16 października 2010, 22:09

Obudowa na każdą kieszeń - cz. II.

obudowa pc, obudowa na każdą kieszeń, obudowa na każdą kieszeń cz. II

2

Czy zależy Wam by Wasz komputer posiadał przytulne „gniazdko” ? Wydawać by się mogło, że najważniejszymi komponentami są karta graficzna, procesor, pamięć ram. I choć jest to oczywiście prawdą, to również warto pamiętać, że ważną rolę spełnia również obudowa. By nasze podzespoły nie przeżywały katuszy, i nie przebywały w „szklarni” należy zaopatrzyć się w przewiewną obudowę. Co zyskujemy ? Pewność, stabilność zmniejszenie prawdopodobieństwa awarii jednostki centralnej. Zapraszam do II części „Obudowa na każdą kieszeń”.  

 

czytaj...

komentarzy: 0Sobota, 25 września 2010, 15:52

« starsze wpisy

Ostatnie odwiedziny

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4511 dni

Moich wejść na gram.pl: 270 (#4140)

Napisanych postów i komentarzy: 8 (#1912)

Napisanych recenzji: 8 (#39)

Wpisów na blogu: 30 (#202)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 542 (#1518)

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl