avatar

boromi Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/boromi

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

Podróż (albo Journey) - videorecenzja

pierwsza w Polsce?

Thatgamecompany stworzyło piękną, naprawdę piękną grę. Mimo, że przy tworzeniu tego materiału musiałem ostro się spiąć, zaś przyjemność recenzowania tego tytułu okupię pewnie kilkoma niepłatnymi nadgodzinami, to i tak - warto było. Sami zobaczcie, czemu:


0

komentarzy: 0Czwartek, 01 marca 2012, 17:18

Videorecka! Videorecka!

Videorecka!

Cieszę się niezmiernie, że po przeszło pół roku w końcu udało mi się wrócić do tej formuły video. Przy czym jest to recenzja eksperymentalna - mam świadomość, że gameplayowi brakuje wiele, jeżeli chodzi o jakość, co oczywiście będę się starał poprawić w przyszłości. A tymczasem - enjoy!
 

0

komentarzy: 0Wtorek, 24 stycznia 2012, 13:51

Franek i ja

dzikość czarnej pantery

Kocham takie momenty w tej robocie - niespodziewanie, na totalnym spontanie, spotkałem na orange'owej konferencji... Franka Kimono. Albo Piotra Fronczewskiego. Nie zastanawiając się długo, poprosiłem o udział w co?dzienniku!. Poniżej możecie zobaczyć efekty. 

 

0

Serio - nieważne, że się jąkam i pocę jak mysz. No bo hej, PAN KIMONO!

komentarzy: 2Piątek, 28 października 2011, 12:05

300 - 100 =

200.

Stało się - produkcja części drugiej mojego videofelietonu wydłużyła się niemiłosiernie, ale w końcu została doprowadzona do skutku. Poniżej możecie zobaczyć efekty. Chyba wszystko, co istotne odnośnie anty-spojlowania powiedziałem we wstępie materiału, tak więc - zapraszam chętnych:

 

 

... i tak jak napisałem w temacie - sprawa druga to kolejna przekroczona granica. Niby bardzo szybko przestałem przywiązywać do tego bloga większej wagi, ale przeważnie cosik tam na niego wpadało. Nie powiem - komfort takiego spojrzenia wstecz jest duży - tym większy, że mam w pamięci okoliczności powstania dużej części z tych dwóch setek wpisów. A przede mną kolejne dwie.

komentarzy: 0Środa, 12 października 2011, 18:37

I chose the impossible

Bioshock od dupy strony

 

No i jestem znowu. Trochę mnie tu nie było, ale nie łudzę się, że tęskniliście. ;) W każdym razie - udało mi się wreszcie wyprodukować pierwszą część felietonu, który łaził mi po łbie już... no, bardzo, bardzo długo. Cieszę się, że potrafię jeszcze podchodzić do tej fuchy bez chłodnego dystansu i zrealizować projekt nakładem własnego wolnego czasu. A o czym sam felieton?

 

Ano, zabrałem się za temat bardzo mało eksploatowany w naszej branży a naprawdę arcyciekawy (choć niszowy). Jeżeli nie mieliście okazji poznać jeszcze głównej inspiracji twórców Bioshocka - be my guest:

 

 

Acha - mimo ostrzeżenia - prezentowana poniżej część pierwsza jest absolutnie spoiler-free, tak więc zachęcam zarówno tych, którzy grali wBioshocka, jak i ludków, którym ten tytuł jest zupełnie obcy.

komentarzy: 4Wtorek, 20 września 2011, 09:50

Montujemy!

Pan Janek od Witchera

 

Dość długo mnie na tej stronie nie było, no ale w końcu jestem. Tym razem zachęcam do obejrzenia mojego niemego wywiadu ze scenarzystą Wiedźmina 2. Długo i (chyba) ciekawie, z czego jestem zadowolon. Jednak wywiady po premierze i z samymi twórcami a nie wodolejcami z PR-u - to jest dopiero to!

 

There you go:

0

komentarzy: 0Wtorek, 14 czerwca 2011, 14:53

RECENZJA!

wracam po długiej rozłące...


Zdziwieni? Ja tak. Nawet nie wiecie, ile czasu trwał proces powstawania i publikowania tego materiału. Raz - że brak czasu i chęci (bo materiał w lwiej części powstawał poza godzinami pracy a nikt nie lubi być drwalem, który po robocie oddaje się hobby rąbania drewna). A dwa - że "Siły Wyższe" mocno zwlekały z jego publikacją. A bo to nienajświeższa, nie-hot i nie-elo produkcja. Ale w końcu jest. Zapraszam.

 

0

komentarzy: 0Wtorek, 26 kwietnia 2011, 11:57

Pamiętacie?

Gameboyowanie!


Kogo obchodzą 3DS-y, kiedy od 10 lat można pograć w Wario Land, Pokemony, Super Mario Land, czy Golden Sun...? Zapraszam na nowy materiał, który skleiłem. :)

 

0

komentarzy: 3Poniedziałek, 11 kwietnia 2011, 14:01

MORTAL KOMBAAAAAT!!

Czuz jor destini

 

Nie ma co przedłużać. Po prostu - po pacnięciu gryzoniem w banera wyświetli się Wam na ekranie wideotest nowego Mortala. 

 

0

komentarzy: 1Piątek, 18 marca 2011, 10:58

3DS bez tajemnic...

touching is good

 

... okej, przesadzam. Ale nie bardzo.

 

Jakiś czas temu miałem okazję gościć na nintendowsko-stadlbauerowskim evencie, gdzie zmacałem kilkanaście 3DSów, przeczepionych do kilkunastu uroczych hostess. Wrażenia poniżej, ujęte - a jakże - w formie materiału video:

 

0

komentarzy: 1Niedziela, 06 marca 2011, 23:25

« starsze wpisy

Ostatnio gram w

Tytuł gryPo sieci?Ukończona?

Więcej o mnie

Moje tagi:film, gran turismo, gry, konsole, videorecenzje

Moje motto:"Co masz zrobić jutro... nieeee, to bez sensu." ;)

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:DS, Xbox 360, PSP, PC, GBA, GBC, GB Pocket, N64, iRiver t60, Laser 4.7, PlayStation 2, PlayStation 3

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 67

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4573 dni

Moich wejść na gram.pl: 3 434 (#1990)

Napisanych postów i komentarzy: 188 (#1732)

Napisanych recenzji: 0

Wpisów na blogu: 203 (#55)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 5 932 (#256)

Ostatnie odwiedziny

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl