avatar

bobikowoz Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/bobikowoz

Mój blog (ostatnie wpisy) rss

K&A Plus - drugi numer

C64, Amiga, nostalgia, Retro, K&Aplus

Sporo czasu minęło, ale drugi numer magazynu doczekał się publikacji. Mam nadzieję, że opóźnienia przestaną byc ważne po sprawdzeniu bogatej zawartości, jaką udało nam się przygotować. 

0

czytaj...

komentarzy: 0Piątek, 09 października 2015, 09:04

Dość czekania, czyli co pokazała Bethesda na E3 2015

E3, feletion, Doom, Fallout, bethesda

Targi E3 rozpoczęły się w tym roku z przytupem. Bethesda po raz pierwszy pojawiła się ze swoją konferencją i większość przedstawionych gierek prezentowała się wyśmienicie. Sporo w tym zasługi rozpoznawalnych marek, jednak to co mogliśmy obejrzeć ostatniej nocy pozytywnie mnie zaskoczyło. 

2

czytaj...

komentarzy: 0Poniedziałek, 15 czerwca 2015, 14:23

Bobikolekcja #3 - Fallout 3

Bobikolekcja, Fallout 3, edycja kolekcjonerska, galeria

Jeżeli choć trochę interesujesz się grami, to z pewnością wiesz, że zapowiedziany został Fallout z numerem cztery w tytule. Ogłoszenie to sprawiło, że poczułem potrzebę odkurzenia pewnego pudełka ze skarbami, które od ostatniego otwarcia zdążyło zebrać na sobie warstwę kurzu. Metalowa puszka, w której przechowuję swoje zdobycze związane z grami została zaprojektowana jako pudełko na kanapki, jednak nigdy nie skorzystałem z niej w ten sposób. Być może zdobyłbym nieco szacunku w biurze wśród grających znajomych, ale zdecydowanie bardziej nadaje się ona jako schowek na mapy, instrukcje oraz artbooki. Czy ktoś jeszcze ma wątpliwości, że poniższy tekst dotyczy kolekcjonerskiego wydania gry Falllout 3? No tak, przecież ten wpis ma swój tytuł i to zdjęcie pod spodem...

2

czytaj...

komentarzy: 2Wtorek, 09 czerwca 2015, 11:36

Nostalgia #17 - B.C. Bill

nostalgia, Commodore 64, Spectrum, B.C. Bill

Porównując styl życia jaskiniowca zaprezentowany w grze “B.C. Bill” z teraźniejszością, można odnieść wrażenie, że nie wiele uległo zmianie. Mężczyzna cały czas jest w pracy. Toczy bezustanną walkę o bezpieczeństwo rodziny oraz zapewnienie im pożywienia w odpowiedniej ilości. Cały czas w biegu nie ma czasu odsapnąć, zagrać w grę ani pobawić się z powiększającą się w szybkim tempie gromadką dzieci. Oczywiście, to nie wszystko.

0

czytaj...

komentarzy: 0Niedziela, 24 maja 2015, 16:42

Crowdfunding po polsku z nutą niepewności

felieton, crowdfunding, Śledziu, Komiks

Społecznościowe zbiórki zdązyły na dobre wpisać się do sposobów na zdobycie budżetu do realizacji mniej i bardziej ambitnych projektów. Na arenie międzynarodowej można przebierać w projektach dostępnych na stronach kickstarter oraz indiegogo niczym w ulęgałkach. W naszym kraju skala jest nieco mniejsza, ale jakiś wybór jest. Twórcy mogą prosić o wsparcie korzystając z platform polakpotrafi.pl lub wspieram.to. Projektów na światowym poziomie jeszcze nie sponsorowałem, ale kilka polskich komiksów i gier otrzymało moje wsparcie. Niestety, tylko raz zostałem pozytywnie zaskoczony.

2

czytaj...

komentarzy: 7Piątek, 15 maja 2015, 10:35

Rezurekcja #3 - Doom 1 i 2 vs Doom 3 plus Resurrection of Evil

Rezurekcja, Doom, BFG, Resurrection of Evil, PC

Doom często określany jest jako ojciec gatunku First Person Shooter. Mroczny, brutalny świat, dopracowana mechanika oraz szczyt możliwości technologicznych w swoim czasie to tylko część atrybutów, dzięki którym seria stała się synonimem dobrzej strzelaniny. Pomiędzy pierwszymi dwoma, klasycznymi już odsłonami a pierwszym wznowieniem serii minęło 10 lat. Dla technologii taki okres to spora przepaść. Gdy po latach autorzy zaplanowali restart serii mogli zdecydowali się jedynie na zmianę silnika na nowocześniejszy, jednak zdecydowali się na nieco więcej zmian. Zanim na rynku pojawi się kolejna, zapowiedziana już część sagi Doom porównajmy co zagrało, a co okazało się zgrzytem w poprzednich grach spod znaku Zagłady.

2

czytaj...

komentarzy: 5Piątek, 08 maja 2015, 12:16

Bobikoblog - Modelka, jubileusz, zabawki

bobikowóz, Gears of War, halo, Angry Birds, modelka

Pięćdziesiąt to taka ładna, okrągła liczba. Nie potrzebowałem długo się zastanawiać jak celebrować taką specjalną okazję. Dawno nie prezentowałem Wam zdjęć z modelkami. Akurat mam jedną pod przysłowiową ręką, choć ta dziewczyna bardzo lubi gdy jest na rękach noszona. #50

2

czytaj...

komentarzy: 2Środa, 22 kwietnia 2015, 17:20

« starsze wpisy

Ćwierkam


Spis Treści

Serie wpisów:

NOSTALGIA

czyli wspomnienia z dawnych czasów

REZUREKCJA

czyli porównania gier kontynuowanych po latach

BOBIKOLEKCJA

czyli opisy ekskluzywnych edycji gier

GALERIE Z MODELKAMI

czyli zdjęcia z dziewczynami


LISTA WSZYSTKICH TEKSTÓW

Namiary na mnie

Twitter: bobikowoz, Facebook: bobikoblog, e-mail: bobikowoz(at)gmail.com

Więcej o mnie

Krótko o mnie:Gram w stare gry bo lubie, ale Xboxem 360 też nie pogardzę.

Moje tagi:8bit, nostalgia, recenzje i felietony, rezurekcja

Urodziny:za 263 dni (11 grudnia 1982)

Obecny stan:

Posiadany sprzęt:Xbox 360, 8bit

xbox gamerscore

bobikowoz's Gamercard

Moje statystyki

Na gram.pl jestem już: 4916 dni

Moich wejść na gram.pl: 8 927 (#787)

Napisanych postów i komentarzy: 69 (#1851)

Napisanych recenzji: 6 (#41)

Wpisów na blogu: 56 (#176)

Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 3 553 (#427)

Moi znajomi

pokaż wszystkich znajomych: 18

Ostatnie odwiedziny

Archiwum wpisów

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl