avatar

GramSajt Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/GramSajt

Razor: O gejach, lesbijkach i tych pomiędzy

gej, lesbijka, Interpłeć, Korwin, homoseksualizm

Jestem Razor i dziś opowiem wam o gejach, lesbijkach i orientacji międzypłciowej. Jednak na początek fragment uniwersyteckiej debaty:

Nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej. Wypowiedź pani profesor była najzwyczajniej bez sensu i próby obrócenia jej w coś dobrego tylko tu pogorszyły sprawę.

Zacznijmy od tego jaki jest mój stosunek do związków homoseksualnych. Otóż w mojej opinii każdy ma prawo o sobie decydować. Jednak stopień decyzji musi koncentrować się na jednostce. Najprościej ujmując - jeśli ktoś jest gejem, to niech nim będzie, ale niech nie demonstruje poglądów w momencie gdy nie ma poparcia większości.

Chodzi mi konkretnie o parady homoseksualistów. Moim zdaniem choć mają oni do nich prawo, to "werbowanie" w ten sposób - w głównej mierze młodych osób źle się kończy.

Tak rozumiem, że taka jest ich wola, ale wyobraźcie sobie parady np. samobójców. Jeśli by do nich doszło poskutkowałoby to, może nie w dużym stopniu, ale wzrostem ilości samobójstw. Młodzi ludzie właśnie przez parady często zmieniają swoje poglądy, bo widząc grupy nazwijmo to "innych ludzi" pragną do nich należeć.

Nie zawsze jednak ta grupa ludzi jest dla nich odpowiednia. Dlatego w mojej opinii prawo do parad ludzie powinni uzyskiwać dopiero za zgodą większości osób, które zamieszkują dane terytorium, bo skoro funkcjonuje demokracja nie chcemy, by mniejszość wchodziła na głowę większości.

Zajmijmy się jednak teraz samymi związkami homoseksualistów, domagających się ślubu. Tutaj bardzo trafna była wypowiedź lidera KNP: "Państwo dało przywileje małżeństwu, by czerpać z tego zyski w postaci przyszłych dzieci".

Nie ważne co wygaduje pani profesor, w parach jednopłciowych nie rodzą się dzieci. Rozumiem, że wiele jednopłciowych par adoptuje dzieci, ale w sytuacji, gdzie wszyscy staliby się homoseksualistami dzieci by po prostu NIE BYŁO i w tym jest największy problem.

Doszliśmy do punktu, gdzie powstały także międzypłciowe kategorie osób. Już nawet dzieci poddaje się zabiegom hormonalnym, gdy np. chłopcy chcą być dziewczynkami i na odwrót. Gdzieś w internecie był artykuł o zmianie 10 latka/latki, lekarze postanowili jej/mu pomóc, po czym stał/a się tym "czymś pomiędzy". Bardzo spodobał mi się komentarz do tego artykułu "Gdy miałem 10 lat chciałem być delfinem, dobrze, że wtedy lekarze mi nie pomogli..."

Cała sprawa ma też dno bycia osobą pierwszorzędną w sytuacjach spadku, czy też kontaktu w szpitalu. Jednak wypełniając odpowiednie formularze można to załatwić.

Problem nie tkwi w tym, że ludzie odrzucają pary homoseksualne, problem tkwi w tym, że pary homseksualne narzucają swoje ideologie innymi, a co by nie mówić prowadzą one do zmniejszenia ilości dzieci, osób pracujących oraz wysokości przyszłych emerytur.

Jeśli chcemy być inni - bądźmy, ale szanujmy poglądy ogółu.

komentarzy: 502 lipca 2014, 21:32

3 komentarze do tego wpisu:


Pawciu45 : 02 lipca 2014, 22:29

Mylisz się co do osób transeksualnych. Oni w wyniku komplikacji w trakcie rozwoju płodu rodzą się mając cechy zarówno kobiet jak i mężczyzn. Rodzą sie już półkobietą-półmężczyzną lub w 20% kobietą i 80% mężczyzną lub jeszcze w 40% kobietą i w 60% mężczyzną. Oczywiście funkcjonowanie w takim stanie pół na pół nie jest dobre anie przjemne i aby im pomóc stosuje się terapię hormonalną, aby zmienić ich w osobęiz jedną płeć zgodną z ich psychiką.
odpowiedz

GramSajt : 02 lipca 2014, 22:34

To o czym mówisz to "obojnactwo". W tekście chodziło o osoby celowo poddające się terapii, by nabyć cechy wizualne płci przeciwnej.
odpowiedz

Pawciu45 : 02 lipca 2014, 22:52

Właśnie to właśnie obojniactwo może przejawiać się tak, że ma się prawie całe męskie ciało, ale posiadać za to kobiecą psychikę/mózg i choć może z wieszchu całkowicie wygląda jak mężczyzna to wewnątrz jest kobietą. Oczywiście mogą istnieć jacyś mężczyźni, którym tylko coś się ,,ubzdurało" i nie mają kobiecego mózgu i ich trzeba odsiać od tych chorych właściwie. Właśnie przez to, że ze zewnątrz nie można dostrzec, że jest on kobietą a czaszki nie otworzysz i mózgu nie obejrzysz często jest on mylony z tymi, którymi coś się po prostu poprzestawaiło pod kopułą, ale są na to testy psychologiczne.
odpowiedz

Master_Morti : 03 lipca 2014, 20:52

Masz piwo ode mnie za rozsądne poglądy. A wideo - cóż, zacny suchar :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl