avatar

MiChU_0l7 Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/MiChU_0l7

Ogłoszenia

Będą to zazwyczaj krótkie wpisy, gdzie będę przedstawiał tzw. sprawy organizacyjne, dla tych, którzy czasem czytają moje wypociny. Głównie będę pisał krótko i zwięźle, przedstawiał jak będą pojawiać się na gramsajcie, lub też czasami jakie gry akurat w danym momencie przechodzę lub po prostu w co gram.

No to zacznijmy od wpisów. Myślę, że będą pojawiać się dwa tygodniowo, ewentualnie jeden. Co niedzielę będą raczej ukazywać się ogłoszenia, którym może zmienię tytuł na: „Słowo na niedzielę”(nie traktuję ich jako pełnoprawnych tekstów, dlatego napisałem, że będą dwa tygodniowo. Ogłoszeń do tego nie zaliczam). Dajcie znać w komentarzach co lepsze. Co do wpisów to chyba tyle. Cały czas prowadzę „Gry z kieszeni” i Rozważania, które będą pojawiać się na przemian . Czyli powiedzmy w środę „Gry…”, a w piątek czy też sobotę będą pojawiać się Rozważania. I może się też zdarzyć, że będzie na odwrót choć o tym już będę informował w następnych odsłonach.

A teraz na koniec gry, w które aktualnie gram/przechodzę. Obecnie ogrywam Gears of War. Skończyłem pierwszy akt, a drugi niedługo kończę. W nic więcej nie gram. Chyba, że w tygodniu meczyk lub dwa w Fifę 14. Możliwe też, że zacznę Bulletstorma, ale to jak skończę „Gearsów” . No, to wszystko.

 

komentarzy: 223 marca 2014, 18:30

1 komentarz do tego wpisu:


Kraju : 23 marca 2014, 18:45

Czepiam się, ale za dużo razy używasz słowa "wpisy" i po piątym miałem ochotę wywalić monitor na zmoknięty chodnik (przesadzam). Używaj synonimów: tekst, notka, z biedy można jeszcze treść.
odpowiedz

MiChU_0l7 : 23 marca 2014, 18:52

Nie czepiasz się, ani nie przesadzasz. Powtórzenia są denerwujące. Pisałem na szybko, a poza tym jestem zmęczony po turnieju. Poprawię to i mogę obiecać, że w przyszłości to się nie powtórzy :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl