avatar

Gramik Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/Gramik

Gramicast #1 - Wpis Kwietnia, Łowca Złota i nowe gramsajty!

gramicast, podcast, pierwszy, gramsajty

Pierwszy, a w zasadzie drugi, odcinek gramowego podcastu społecznościowego - Gramicast. Dziś nieco na temat zakończonego głosowania na wpis miesiąca w kwietniu, konkursu związanego z książką Krzysztofa Zabieglińskiego "Łowcy Złota", wywiadu przeprowadzonego z SirGraczem i nowych wieści na temat gramsajtów w wersji 2.0!

Wersja MP3 na Soundcloud znajduje się o tutaj! :)

P.S: Wszelkie dalsze wskazówki bardzo mile widziane, a zwłaszcza techniczne. Jeśli ktoś miałby jakieś pomysły lub też małe podpowiedzi związane z montażem, ustawieniem poszczególnych elementów to piszcie!

Muradin

komentarzy: 701 czerwca 2014, 20:13

3 komentarze do tego wpisu:


luzac : 01 czerwca 2014, 21:58

Jeeeeeeeeezu, weź no dorwij tego Zosa i ewentualnie Martivarusa bo sam nie pociągniesz. Po pięciu minutach słuchania co drugie słowo "bajka" miałem ochotę Cię zastrzelić, dalej nie było niestety lepiej bo późniejsze kwiatki jak "nie tyle mam nadzieję, co mam nadzieję" czy "z grona moderatorów odszedł Volvox, gratu..." dosłownie mnie rozpierdalały. Ogólnie za dużo się powtarzasz, całość byłaby bez tego krótsza o jakąś 1/3. Za to wyraźny byłeś jak żyleta, ciekawie czy jak będziecie na Skajpie, to jakość dźwięku osiągnie podobny poziom.
odpowiedz

Muradin_07 : 01 czerwca 2014, 22:08

W sumie to masz rację. Samemu słabo się takie rzeczy nagrywa, tym bardziej jak teoretycznie się zaczyna. Już nie wspominając o tym, że dopiero od niedawna nagrywam cokolwiek tak już bardziej na serio - wcześniej nagrywałem, ale to pominę to. Tak czy inaczej dużo racji w tym masz co mówisz i postaram się po prostu... chyba po prostu zluzować, bo to chyba jest główny powód tego wszystkiego. A to także przychodzi z czasem i będę musiał postarać się to wyeliminować jak najszybciej. Natomiast co do nagrywania na skajpie to mam pomysł taki, że po prostu spróbujemy nagrać to tak jak teraz to zrobiłem, a potem połączę to w całość. My siebie na Skype będziemy słyszeć, ale to co będzie nagrane będzie miało lepszą jakość. Tylko nie wiem jak będzie z opóźnieniem, to znaczy - czy będzie ono przeszkadzało potem w synchronizacji tego. Ale mam nadzieję, że nie ;)
odpowiedz

NeoKoriban : 02 czerwca 2014, 00:09

A ja patrzę na tą inicjatywę mimo wszystko z optymizmem i mam nadzieję, że to się jakoś rozkręci w końcu. Może kiedyś jakiś podcast w większej grupie? :) Życzę powodzenia :)
odpowiedz

Muradin_07 : 02 czerwca 2014, 08:12

Ogólnie tak jak wspominałem - mam nadzieję, że uda się nagrywać co dwa tygodnie coś z gościem :) Zapewne z kimś piszącym na gramsajtach, może z kimś kto wygrał wpis miesiąca. To nawet byłaby opcja najlepsza, bo wtedy można pogadać o jego tekście. Najbliższa ku temu okazja będzie po wpisie maja! No i dzięki za życzenia. Mogę tylko powiedzieć, że mam nadzieję że Gramicasty się przyjmą tak w pełni i będą cały czas się rozwijały :D
odpowiedz

Inferno0009 : 02 czerwca 2014, 14:02

Szkoda, że byłeś samo, a tak po za tym całkiem fajnie ;)
odpowiedz

Sephrio : 15 czerwca 2014, 17:04

Według mnie czasami nie wiedziałeś co powiedzieć, błądziłeś. Nie wiedziałeś jak to przekazać co miałeś do powiedzenia. Zrobiłeś sobie jakieś notki? Wypunktuj sobie co chcesz poruszyć przy castcie, ja wiem pierwszy wideo jest trudny, nawet ja jeden zrobiłem i wiesz co usunąłem go xd. Czasami rób sobie przerwy nagrywając, przymyśleć to co powiedziałeś. Nie ważne jak ci to wyjdzie zawsze możesz to później po edytować, by to jakoś ładnie było. Według mnie odcinek jest też za długi.
Grafika i dźwięk jest w porządku. pozdro, teraz będzie już tylko lepiej marudyn ;D
odpowiedz

Muradin_07 : 15 czerwca 2014, 17:10

Notki sobie zrobiłem. Problem w tym, że często mam tak, że jak mi coś nie idzie tak, jak sobie to wypisałem - zaczynam błądzić. Ale może będzie lepiej, jak będę miał kogoś do gadania. W tym tygodniu (w sensie w niedzielę, jeszcze dzisiaj) to nie wyjdzie ze względu na male problemy, ale chyba w następnym się zbierzemy i coś nagramy już tak na solidnie.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl