avatar

Jacentix Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Jacentix

Recenzja Industry Giant II

Industry Giant II, PC, Jowood, Bisnes, ekonomia

Ekonomia występuje w niewielu grach. Warto niektórym dać usiąść w swoje miejsce na dysku. Na przykład tej...

Mowa o grze Industry Giant II. Ta dobra gra Jowood mi przypadła do gustu. Jak na grę ekonomiczną przystało musimy stworzyć giganta biznesowego. Rzecz nie jest prosta utrudniają nam tu straszne wydatki: transport,fabryki,drogi,sklepy za to trzeba płacić! Dobra ale do rzeczy. Industry Giant II to całkiem przyjemna gierka i z ładną grafiką. Gra ma trzy kampanie po 5 misji a każda ma jakiś cel. Np: Zdobądź 4 miliony dolarów. Proste? Właśnie nie. Mamy nadmiar fabryk i ograniczony czas. Pojazdy nie są szybkie lecz wolne. A czas leci nieubłaganie. Więc gra jest przypisana tylko graczom którzy myślą ekonomicznie. :) Sam nie jestem w to dobry, ale udało mi się zarabiać. Dużo kasy straciłem przez: fabryki,pojazdy,sklepy i najważniejszą rzecz: rozbudowę. Co to za interes jak się nie rozbuduje? Nie wiem. Ale ja na przykład zbudowałem interes sprzedający narzędzia i drabiny. (przemysł budowlany) Poczekałem 5 lat i wynaleziono taczki. Potrzebna była guma której jeszcze nie dostarczyłem. Patrze gdzie tu ropa? Zobaczyłem tuż koło mojego tartaku. Zbudowałem wieże wiertniczą i fabrykę która dostarcza gumę. Pogrzebałem w opcjach mojego małego magazynu (zmieści tylko 4 produkty) i guma tam trafiała. I pojazdy dostarczały i deski i gumę. Zachęcam do zagrania bo gra wymiata! 

 


 


komentarzy: 230 czerwca 2013, 18:42

2 komentarze do tego wpisu:


Kadaj : 17 października 2013, 14:10

Zmień tło, bo tekst jest nieczytelny. ;p
odpowiedz

Narmo : 26 stycznia 2014, 19:39

Ustawiasz co rusz jakieś tło i się potem zastanawiam, czy w ogóle sprawdzasz potem efekt? Bo tego gramsajta nie da się od samego początku czytać.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl