avatar

Toredos7 Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/Toredos7

Shadowgun DeadZone

Shadowgun, darmowe, DeadZone, Toredos7

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś chciałbym wam przedstawić dynamiczną grę akcji, a mianowicie chodzi mi o Shadowgun Dead Zone. Zapraszam

 

2

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś chciałbym wam przedstawić dynamiczną grę akcji, a mianowicie chodzi mi o Shadowgun DeadZone.

Zapraszam

 

Na rynku możemy napotkać na dwie części pod tym tytułem. Pierwsza to Shadowgun który pojawił się wyłącznie na smartfony w sklepie Google Play. W tej odsłonie mogliśmy jedynie bawić się w trybie kampanii dla jednego gracza. Druga odsłona to właśnie Shadowgun Dead Zone jest to gra nastawiona jedynie na tryb multiplayer. Można ją bezpłatnie pobrać na swój smartfon bądź grać za pośrednictwem facebook'a. Osobiście wolę grać na komputerze za pomocą myszki i klawiatury. 

Na rynku możemy napotkać na dwie części pod tym tytułem. Pierwsza to Shadowgun który pojawił się wyłącznie na smartfony w sklepie Google Play. W tej odsłonie mogliśmy jedynie bawić się w trybie kampanii dla jednego gracza. Druga odsłona to właśnie Shadowgun DeadZone jest to gra nastawiona jedynie na tryb multiplayer. Można ją bezpłatnie pobrać na swój smartfon lub iPhone bądź grać za pośrednictwem klawiatury i myszki na PC, FB i Mac. Użytkownicy różnych platform mogą grać razem. Osobiście wolę grać na komputerze za pomocą myszki i klawiatury.  Za stworzenie obu części jest odpowiedzialne studio MADFINGER GAMES. Mają także na swoim koncie gry Dead Triger 1 i 2 Samurai trzy części oraz BloodXMas. W Dead Triger 2 także możemy zagrać za darmo na FB.

2

Dynamiczna rozgrywka którą oferuje nam ta odsłona Shadowgun jest idealna jeśli ktoś nie posiada dużo czasu. Gra oferuje rozgrywke jak narazie tylko w dwóch trybach: Deadmatch i Zone Control. Deadmatch wszyscy znamy, pojedynek każdy na każdego. Zone Control gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda strona posiada daną liczbę punktów. W tym trybie możemy wygrać na dwa sposoby.

Dynamiczna rozgrywka którą oferuje nam ta odsłona Shadowgun jest idealna jeśli ktoś nie posiada dużo czasu. Gra oferuje rozgrywkę jak na razie tylko w dwóch trybach: Deadmatch i Zone Control. Deadmatch wszyscy znamy, pojedynek każdy na każdego. Zone Control gracze zostają podzieleni na dwie drużyny, każda strona posiada daną liczbę punktów. W tym trybie możemy wygrać na dwa sposoby.

 

1. Przejmując wszystkie punkty na mapie (jest ich zawsze 5) i zabijając wszystkich pozostałych wrogów. Przez co nie dajemy im szans na ponowne odrodzenie.
2. Liczbę punktów przeciwników sprowadzić do zera.

1. Przejmując wszystkie punkty na mapie (jest ich zawsze 5) i zabijając wszystkich pozostałych wrogów. Przez co nie dajemy im szans na ponowne odrodzenie.

2. Liczbę punktów przeciwników sprowadzić do zera.

Rozgrywkę urozmaica wprowadzony system osłon, powalanie wrogów z bliskiej odległości, ustawianie samodzielnych wieżyczek. W grze nie wybieramy klasy postaci, każdy gracz może uzbroić się w taki rodzaj broni na jaką ma ochotę. Broń możemy ulepszyć przez zarobione pieniądze w grze pod trzema aspektami (czwarty niestety już obejmuje system mikropłatności). Wszystkie bronie są podzielone na cztery klasy: Close RNG (bliski dystans), Assault (średni), Energy (daleki) i Launchers (wyrzutnie rakiet). Dodatkowo możemy wyposażyć się w granaty, miny, apteczki, skrzynki z amunicją, detektory, wieżyczki stacjonarne. Każdy może wybierać perki na sprint, bieganie, zdrowie i zbroję (w czasie rundy możemy mieć aktywny tylko jeden). Jedno dodatkowe miejsce w ekwipunku możemy dokupić za walutę z gry, niestety aby posiadać także trzecie miejsce jest potrzebne konto premium.

Jedyne co boli to mała ilość map i tylko dwa tryby. Jednak mam nadzieję że wersja 2.0 wprowadzi ich więcej.

Studio MADFINGER Games możemy obserwować na FB, YT i na głównej stronie.

PS. Tak poza wpisem zaczynam przygodę z Dead Island. Jeśli macie jakieś porady czy wskazówki to chętnie je przeczytam w komentarzach :)

komentarzy: 106 sierpnia 2014, 19:08

1 komentarz do tego wpisu:


Muradin_07 : 18 sierpnia 2014, 15:44

Porady... ja bym powiedział tak: traktuj grę jak hack & slasha, nie FPSa. Strzelanka z Dead Island jest dość mierna, a broń białą znaleźć można praktycznie na każdym kroku, a dodatkowo jest do tego cała masa przeróżnych ulepszeń. Natomiast jeśli znajdziesz już broń to używaj jej w ostateczności jeśli przeciwnicy też ją mają i jest ich sporo. Do reszty lepiej podskoczyć i przyłożyć maczetą bez utraty amunicji. No i oczywiście gdy zbieramy sprzęt niepotrzebny to warto go sprzedać. I chyba tyle w przypadku DI. To dobra gra, ma swoje plusy i też kilka minusów, ale da się dobrze bawić ;)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl