avatar

Roketto Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Roketto

Houston, mamy problem! #0

problem, gramsajt

Siemacie,

Miałem taką skrytą nadzieję,  że nie będę musiał tworzyć tego typu wpis, ale mam pytanie do "gramsajczowiczów", czy mieliście kiedyś problem z wysłaniem komentarza? Bo ja w ogóle nie mogę owego wysłać. Mam nadzieję, że jakiś przeglądający mój gramsajt, użytkownik, pomoże mi w tym problemie.

 

Przy okazji, wspomnę iż prace nad wyglądem nadal trwają (ba! nawet zgłosiłem się o pomoc przy layoucie do MyGramy). Mam nadzieję, że po skończeniu laya i umieszczeniu go, tu, na GS, zacznę pisywać i umieszczać te pierdoły dotyczące J-Gier.

Pozdrawiam

 

komentarzy: 717 grudnia 2012, 23:32

7 komentarzy do tego wpisu:


luzac : 18 grudnia 2012, 14:31

Hmmm... ale chodzi o komentarze przy newsach czy przy gramsajtach? Bo jeśli tyczy się to gramsajtów, to polecam ten temat: http://forum.gram.pl/forum_post.asp...6845&u=14620
odpowiedz

Roketto : 18 grudnia 2012, 21:45

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Roketto : 18 grudnia 2012, 23:03

komentarz próbny.
odpowiedz

gto65 : 19 grudnia 2012, 20:07

Chyba problem minął sam?
Nawet bez specjalnego laya chętnie by się przeczytało jakiś ciekawy wpis ;)
odpowiedz

Rzygthul : 19 grudnia 2012, 21:42

Problem minął ale na gramsajtach działa tylko to, że wpisy można jeszcze dodawać. Ciekawe jak długo... :>
odpowiedz

Muradin_07 : 04 stycznia 2013, 14:06

To znaczy tak: z komentarzami niekiedy wychodzi buka i np. jak klikasz odpowiedź to okienko pojawia się wyżej niż to ustawa przewiduje. Niekiedy też jak dodasz odpowiedź to doda ją jako następny komentarz. Ale wydaje mi się, że to jest po prostu już starość samego tworu GSowego. No i czekam na fajne wpisy o japońskich grach. Sam teraz zagrywam się w Final Fantasy Type-0. Fakt, po japońsku totalnie ale już co nieco jarzę i będę musiał naprawdę myśleć nad nauką japońskiego - koreański jest już jakoś opanowany ;)
odpowiedz

Roketto : 04 stycznia 2013, 15:05

No ja specjalnie dla wystawiania komentarzy na GSach, musiełm pobrać Mozille, ale nie narzekam.
Final Fantasy- ach piękna seria, choć jak dla mnie ona umarła tuż po części X, jej kontynuacje jakoś mi nie podchodzą. Co do nauki, to polcam, sam zamierzam nauczycć się tego języka, ale zawsze na planach się kończy.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl