avatar

Skayfer Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/Skayfer

Mieć tak już prawo jazdy :)

duperele, Pierdoły, z, życia, wzięte

Obecnie wyjeżdone 25 godzin. Na następnej jeździe zapisuje się na egzamin w WORD'zie (trzeba przyszykować haracz 170zł). Nie pozostało nic innego jak rozwiązywać kolejne testy, pytania, sytuacje na skrzyżowaniach.

Chyba bardziej mnie martwi ten nowy teoretyczny test, podobno dużo podchwytliwych i niecodziennych pytań. Praktyki się nie boje, bo większość manewrów dobrze opanowana trzeba tylko być ciągle skoncntrowanym na tym co się dzieje na drodze i starać się  nie wjeżdżać pod zakaz ;). 

 

PS.

Jak wiosna, to i ognisko porządne musi być :D

0

komentarzy: 101 maja 2013, 16:38

1 komentarz do tego wpisu:


Kirabaxior : 02 maja 2013, 00:48

170? Łokurwa, podrożało.
Bój się praktyki. Też się nie bałem, facet z którym jeździłem ostatnie 2 godziny dał mi wolne, bo widział, że umiem -jeździłem gdzie chciałem i robiłem co chciałem. Zdałem za 4 razem, umiejąc świetnie jeździć :) Za 1 razem zżarł stres, za drugim skurwiel, za trzecim totalny pech(nie zdałem już wjeżdżając w bramę wordu, babka z prawej mi wyjechała, zatrzymała się na znak, że mi ustępuje, po czym ruszyła...). No i za 4 już bezproblemowo.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl