avatar

Skayfer Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/Skayfer

Alior Sync

Alior, Sync , Konto, bankowe, pieniądze

Potrzebuję w najbliższym czasie otworzyć jakieś konto bankowe. Po obczajeniu sytuacji wpadły mi w oko oferty 3 banków:

- Alior Sync

- Mbank 

- DB - dbNET

Moje kryteria to całkowita darmowość prowadzenia konta, karty debetowej, wypłaty ze wszystkich bankomatów (niedaleko mnie jest takowy Banku Spółdzielczego) i przelewy internetowe.

W teorii cała trójka spełnia moje kryteria, jednak tylko Alior nie stawia ku temu żadnych warunków. Co prawda te warunki mBanku i dbNetu nie są wygórowane (dbNET - jedna transakcja kartą, mBank - 100zł transakcji bezgotówkowej), ale skoro Alior nic ode mnie nie wymaga ? Poza tym Alior ma 10 natychmiastowych przelewów, cashback 5% (na który raczej się nie załapię, bo nie spełniam nowych wymogów) i program rekomendacji, czyli umawiamy się z kumplem który ma już konto w Syncu i bierzemy na spółe po 25zł ;) .

I tu pytanie do was, mieliście kiedyś coś do czynienia z Synciem ? Jakieś opinie od znajomych ?

 

0

komentarzy: 510 marca 2013, 21:23

3 komentarze do tego wpisu:


Kraju : 11 marca 2013, 01:57

Ja mam w mbanku i jestem zadowolony. Wszystko odbywa się bezproblemowo. Co prawda na bankach się nie znam i moje pierwsze konto założyłem właśnie w mbanku i od tego czasu trzymam się tego banku, ale jeżeli zdecydujesz się na wybranie tam konta, to nie powinieneś mieć żadnych problemów.
odpowiedz

Skayfer : 11 marca 2013, 12:04

Słyszałem, że mBank jest ok. Tylko ta opłata za kartę jak nie spełnię warunku i brak wypłaty z wszystkich bankomatów za darmo. Niby straciłbym góra 5zł, to nie jest majątek, ale skoro Alior jest za darmo ?

odpowiedz

kul : 25 kwietnia 2013, 14:19

Bierz Alliora, mam w obu i te opłaty w mBanku mnie strasznie irytują. Po co masz płacić za coś co możesz mieć za darmo. Jak będziesz potrzebować jakichś bardziej skomplikowanych cudów bankowych to zawsze możesz się przenieść gdzie indziej. Tylko nie zapomnij hasła do Syncu bo wpiszesz 3 razy i zablokują Ci konto ale poinformować Cię o tym nie poinformują...
A teraz tak: w Chinach siedzę od września zeszłego roku z dwutygodniową przerwą w styczniu/lutym. Języka jeszcze się nie nauczyłem ;)
odpowiedz

Skayfer : 25 kwietnia 2013, 17:04

Wpis trochę stary, umowa już podpisana, karta doszła (chyba będę musiał się pochwalić), nawet konto aktywne, ale dzięki za troskę ;)
odpowiedz

kul : 26 kwietnia 2013, 06:42

Uczę nastoletnich Chińczyków angielskiego ;)

odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl