avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Koszmarny sen, który mógłby być hitem filmowym...

 

...opiszę go Wam szybciutko, ale najpierw włączcie muzykę, idealnie pasującą do klimatu z mojego wczorajszego snu...

 

Moje sny są odbiciem lęków. Wiem, nie powinnam się niczym przejmowac, ale czasem się nie da. Szukając nowej pracy, boję się rzucić ot tak sobie starą robotę, bo kto zapłaci za moje rachunki?

Śniło mi się, że dostałam nową pracę jako specjalista ds. rekrutacji w szpitalu z lat 40stych, może 50tych. Pani Dyrekor rozmawiała ze mną na parterze. Po sfinalizowaniu rozmowy umową o pracę, poleciła rozejrzeć się po szpitalu, w celu zaznajomienia się z pracownikami i poszczególnymi działami. Weszłam do starej, trzeszczącej windy i nacisnęłam piętro 1. Winda niespokojnie zjechała jednak na -1. Wyszłam a moim oczom ukazało się wejście do kostnicy... Pootwierane szuflady i szafki. Zobaczyłam zwisającą rękę,.. Przestarszyłam się nie na żarty. Przechodzący doktor miał trupią twarz, nie mówił nic, nie zareagował choćby wzrokiem na moją panikę. Po prostu szedł. Otępiały. Wbiegłam spowrotem  do windy. Duszno się zrobiło od momentu gdy próbowałam wcisnąć poziom 0. Winda zaczęła się kurczyć aż wreszcie zgniotła mnie. Obudziłam się...

komentarzy: 231 stycznia 2014, 11:38

2 komentarze do tego wpisu:


Pierogi_z_Cukrem : 03 lutego 2014, 00:28

Nie pal już tego świnstwa.
odpowiedz

Bodzio-gracz : 03 maja 2018, 20:05

Wspaniały Soundtrack - Takie udźwiękowienie podczas gry robi wrażenie i ma poczucie klimatu w grach z gatunku Horror i Survival-Horror.

odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl