avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Gry na Styczeń 2014

kasiabartek

Witajcie w 2014stym. Przedstawiam spis pełnych gier na styczeń :) Remember Me (tu zatrzymam się na dłużej), RE6 Mercenaries - 2 nowe mapki Requiem for war (stawiam na drugim miejscu zaraz po misji na dachu) i Liquid fire - wyobraźcie sobie, że po ponad roku od premiery RE6 są jeszcze chętni do grania online w mercenaries. Dalej, pełna wersja Brothers. W styczniu są promocje z ps store, dla plusowiczów jak zwykle fajne darmowe oferty. Remember me nie spotykam już w pudełkowych wersjach, ale za niecałe 60zł z ps store to wydaje mi się, że jest ok, choć ja preferuję wersje pudełkowe - nie mam wówczas tego wrażenia, że mi się skasuje i znowu bym musiała płacić a tak to mam na własność. Ale trzeba sobie jakoś radzić.

Ps4 jak nie ma w sklepach tak nie ma. PRL jak się patrzy. Coś trąbią w necie, że dostawa ma być w tym tygodniu. B. pojedzie i sprawdzi to. Mnie wzięło paskudne choróbsko. Zapalenie gardła spowodowane zapaleniem zatok. Więc jestem przytwierdzona do fotela i gram.

Najlepsze zdjęcia są ukrycia. Przynajmniej widzicie, że prawidłowo trzymam pada w rękach hahah

2

 

komentarzy: 014 stycznia 2014, 09:19

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl