avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Co u mnie skrzypi cz.5

Znacie uczucie jakby ktoś stał za Waszymi plecami? Jakby Wasza dusza po prostu wyszła sobie na spacer? Ja doświadczam tego coraz częściej, jak niektórzy deja vu. Od 1szego urlopuję się i ten euforyczny stan potrwa do 11go listopada.

Przychodzi taki wieczór, że z rozgoryczeniem stwierdzam, że nie mam w co grać a do kupna ps4 jeszcze daleko. W sumie na starcie poza Battlefield 4 i Asasinem nie ma dla mnie nic konkretnego...

W ostatnich 3-4 tygodniach przeszłam Beyond, ponownie wszystkie części Fatal Frame, przebrnęłam przez Godhand, I am alive, Onimushę i zakupiałam Max Payne 3. Pograłam trochę w najemników bez litości w Resident Evil 6 na pc, gdzie można wybrać postaci z Left 4 dead. Słowem growa sielanka, w sumie nie ma na co narzekać. Jesień i zima starociom sprzyja...

komentarzy: 204 listopada 2013, 23:21

1 komentarz do tego wpisu:


Regis47 : 04 listopada 2013, 23:36

Nie jest u ciebie aż tak źle. Ja od lipca gram w Deus Ex:HR (świetna gra) i dotąd jej nie przeszedłem. :D
odpowiedz

ManweKallahan : 05 listopada 2013, 00:52

A ja jakoś od sierpnia w Space Marine. Czasem się tak zacinam i jakiś tytuł przechodzę w pół roku, gdzie normalnie by się dało w 2 tygodnie spokojnego grania.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl