avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Co u mnie skrzypi? cz.4

Skrzypią kości. A poważnie to trochę mi się zachorowało, ale z wdzięcznością patrzę na życie, siłą miłości i siłą przyciągania leczę się.. Wiadomo, gry to jedne z lepszych lekarstw jakie natura mi przepisała. Ten i poprzedni tydzień należy bezsprzecznie do duchów z Fatal Frame czy jak kto woli Project Zero. Wciąż ubolewam, że nie grałam w czwartą część, gdyż nie mam odpowiedniej konsoli. Ale hmm wszystko kwestią czasu. Skoro takie Deadly Premonition na ps stroe dostępne, to pozostaje mi liczyć na pojawienie się Fatal Frame 4.

Moja ps dwójka działa jak należy i gdzieś pomiędzy FF czai się GodHand. Zabawy mnóstwo. No, ale jak na prawdziwą fankę gier przystało, pora na Beyond. Demko pobrałam z ps store, przeszłam na spokojnie, bo tylko w ten sposób mogę "delektować" się grą. Szykuje mi się urlop, zatem zaopiekuję się Beyond... i jak pisałam na Twitterze, miny dwóch młodych mężczyzn, kiedy zapytałam o tę grę były bezcenne. Wygląda na to, że warto było grę kupić.

Cieszę się ogromnie, bo zaakceptowałam już drugi tekst do listopadowo - grudniowego numeru magazynu drogerii i nie omieszkam Was o tym powiadomić. Jeśli ktoś jest jutro tj. 18.10 w Warszawie, to może spotkać się ze mną w drogerii hebe w godzinach 11-19 w nowo otwartej galerii Plac Unii Lubelskiej ul. Puławska 2 i skorzystać z perfumeryjnych konsultacji :)

komentarzy: 017 października 2013, 11:11

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl