avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Cu mnie skrzypi? cz. 3

Prawie miech minął od mojego ostatniego wpisu. Działo się sporo, ale najpierw zacznę od smutnej wiadomości. Świat obiegła informacja o śmierci Toma Clancy'ego. Przeczytałam całą dostępną w Polsce serię Splinter Cell, grałam w kilka gier, do których przykładał swoją rękę i pomyśleć, że już nigdy nie będzie nam dane ani przeczytać nowych książek, ani zagrać w nowe gry. Może pojawią się jeszcze pośmiertne wydawnictwa...?

Dosyć tych łez, czas przejść do dobrych rzeczy.

Cieszę się z kilku powodów. Z tego, że jest mój artykuł w magazynie Hebe klik, że kontenery przewalam w gta 5 i z "czopem" się bawię. Odstresowujące... Tymczasem Beyond w natarciu. Dziś przeszłam obiecujące demko. Może uda mi się zdobyć pudełko bez polskiego dubbingu. Miałam okazję poznać panią Sochę na konferencji prasowej perfum z Avonu - do tego (chyba już pisałam) genialnie się nadaje, ale nie wyobrażam sobie, by podkładała głos nastolatce. Cóż, marketingowcy czy pr-owcy nie robią sond wśród starych i nowych graczy, którzy trafnie wytypowaliby osoby - z pewnością część polecałoby siebie.

Kilka dni temu, byłam świadkiem dialogu dwóch zapaleńców filmowych i fanów gier; fanów W. Dafoe. Jakże prawdziwa jest puenta. Aktorzy zaczynają posiłkować się grami video, to zatrzymuje ich starzenie się, wmawiają tym samym niedoświadczonym, że gra to taki dłuższy film rysunkowy - rzekł długowłosy pasażer obleśnego tramwaju....a po chwili ten drugi stwierdził, że aktorzy nawet nie zdają sobie sprawy, jak piękna jest dana gra, że nie oni są tu jednak najważniejsi a otoczenie i muzyka.. Nie skomentuję. Może Wy?

Dobra, Beyond jest na mojej liście must have.

Przejdźmy dalej.

Battlefield 4. Beta dostępna również na ps store.

Dobre, ale nie powaliło mnie na tyle, by zakupić na ps3. Czekam na ps4. Tylko skąd ludzie mają wziąć kasę zarabiając najniższą krajową..?

komentarzy: 004 października 2013, 22:46

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl