avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Co u mnie skrzypi? cz. 2

kasiabartek

0

No tak, wrzesień w pełni. Pogoda do bani, masa roboty, żal, że czas tak szybko na nieistotnym leci. Bo istotne to są gry. Bartek przygotowuje się do nabycia najnowszego gta i dlatego pogrywa w poprzednie części. Ja sięgnęłam znowu po RE: Revelations i tryb szturmu - Raid Mode. Mam chętnych graczy to czemu nie? Chociaż 2 godzinki dziennie. Czekam do soboty, 9 dni wolnego i będę grać do upadłego. Także przynajmniej do piątku pykam w Residenta. Fakt, pogoda sprzyja tym wszystkim horrorkom, ale coraz większą chrapkę mam na Rain i demo Beyond, które ukazać ma się już 2go października. Na lapku gram w Plants vs. Zombies, ta gra zawsze będzie mnie bawić.

Jak wiecie albo nie, zakupy to u mnie raczej rzadkość. Perfumy dostaję, ewentualnie kupuję gry, co do ciuchów - też dostaję od rodziny. No, ale kapelusz to kupiłam sobie sama, co by był w stylu Jessici Sherawat z RE: Revelations. Fotka na fb:

https://sphotos-a-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/p480x480/1239863_722865117729615_2008886890_n.jpg

Może wyjdzie z tego jakiś cosplay. Zobaczy się..

Także widzicie, nic w ciekawego nie gram, jeśli fanami residenta nie jesteście. Ale dzięki, że czytacie moje wypociny. Marudinowi... tfu Muradinowi :) odgrażałam się, że jeszcze kiedyś walnę taki tekst, że zszokowanym skarpety spadną. Trztmajcie się i nie dajcie się smętnej pogodzie.

komentarzy: 111 września 2013, 20:16

1 komentarz do tego wpisu:


Tom_pl : 24 września 2013, 20:48

Spoko Dzięki Wzajemnie, jak na razie u mnie codziennie deszcz :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl