avatar

kasiabartek Użytkownik gram.pl (Robotnik) ja.gram.pl/kasiabartek

Cena sławy

kasiabartek

Wróciłam właśnie z nocnej zmiany, przeczytałam kilka tekstów w internecie i coś mnie natknęło na napisanie. Nie koniecznie ten wpis tyczy się gier, ale zostańcie ze mną.

Wpisy gramowicza Muradin_07 znajdują swoje miejsce na stronie głównej gram.pl już po raz kolejny. Jestem tym faktem szczególnie podekscytowana, gdyż od początku naszej znajomości śledzę poczynania, trzymam kciuki za jego działalność i wytrwałość. Poświęcając swój czas, mając chęci i siłę, pozostawiając swoje potrzeby za sobą, widzę jak chłopak się stara i to powinno być jeszcze bardziej nagrodzone. Stałym etatem. Gdybym była prezydentem Warszawy, drzwi miałbyś u mnie stale otwarte. Niektórzy nie robią kompletnie nic i mają wszystko, inni harują i efekt pojawia się nieco później. Michał jest dowodem na to, że biorąc siły na zamiary, można małymi kroczkami dążyć do celu, po drodze zbierać owoce tj. doświadczenie, umiejętności. Jaka jest cena sławy? Jako pewien przykład przytoczę historię z dnia wczorajszego. Na onecie mój blog na głównej. Google analytics, które mam pod konto podpięte wariuje od ilości wejść. 100 online, 1000 online - wielki szał, nowa osoba, o której jutro zapomną. Ktoś wpisywał w googlach Katarzyna Z... nago. Kobiety zdecydowanie mają gorzej w dążeniu do sławy, zdrowej sławy ma się rozumieć. Wokół pełno zazrośników i podjudzaczy. Taka polska natura. O Michale nie zapomni nikt, bo on pisze o rzeczach tak realnych, tak pięknych i czasem nieosiągalnych - tj. najlepszych grach i uczuciach im towarzyszących :)

komentarzy: 224 lipca 2013, 08:27

1 komentarz do tego wpisu:


Kraju : 24 lipca 2013, 11:03

Pomijając temat, wiesz czemu mężczyźni (kobiety czasem też), szukają nieznanych kobiet nago? Skoro zdobyła już jakąś popularność, to pewie komuś dała dupy, więc jej nagie fotki na pewno są w internecie. Taka natura i "polska myśl".
odpowiedz

Zosov : 24 lipca 2013, 21:19

Kraju, cóż za wysublimowanie :D
A wracając do Pana Pacyfki - spoko ziomix, Robi coś, co mu się podoba i robi to nieźle, więc tylko pozazdrościć, że ktoś go za to pochwali, czy też zauważy.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl