avatar

SirGracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/SirGracz

Zawieszam GSa


Witajcie gramowicze. Po ostatnich wydarzeniach na forum gram.pl, postanowiłem zawiesić swoją działalność na tejże stronie. Oczywiście nie w stu procentach. Nadal zamierzam udzielać się w niektórych tematach na forum, jednak jeśli chodzi o gramsajty, tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. Dopóki nie pojawią się gramsajty 2.0, a "góra" nie zacznie dbać o swoje community, ja, wraz z kilkoma innymi gramowiczami zamierzamy publikować swoje teksty gdzie indziej. Szkoda, że tak musiało się stać. Jednak nie można tolerować tego, co dzieje się na forum. Do pisania na GSach wróciłem na początku września, i już trzeba się wycofać... Nie takie miałem plany, ale cóż. Nie pozostaje mi nic innego jak trzymać kciuki za to, by gram.pl odzyskał swój blask z dawnych lat, bo w obecnym stanie jest to kolos na glinianych nogach.

Trzymajcie się! 

komentarzy: 530 września 2014, 16:27

3 komentarze do tego wpisu:


Master_Morti : 30 września 2014, 20:26

Trzymaj się!

odpowiedz

Elminster : 30 września 2014, 21:54

Papa.
odpowiedz

Muradin_07 : 30 września 2014, 23:13

A wszyscy myślą, że odchodząc wiele się zmieni... biorąc pod uwagę, że gdy ludzie odchodzą nie ma dla kogo czego zmieniać. Ale ok, gl hf
odpowiedz

SirGracz : 01 października 2014, 07:21

Nie powiedziałem że odchodzę z GSów na zawsze. Będą zmiany = będę pisał, jednak to co dzieje się ostatnio na forum nie napawa optymizmem. Wierzę jednak że "góra" ogarnie cały ten bałagan.
odpowiedz

Muradin_07 : 01 października 2014, 08:18

Od siebie mogę powiedzieć, że sam mam nadzieję, iż coś w tej sprawie się ruszy. Nowe GSy - na to trzeba poczekać, bo jednak tworzenie wszystkiego zajmuje sporo. Ale są rzeczy priorytetowe w tym momencie i właśnie ta jest jedną z nich.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl