avatar

Driftwood Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Driftwood

The time has come...

Zacząłbym od ciężkiego westchnięcia spowodowanego niepewnością tego co właśnie wcieliłem w życie, ale nie zrobię tego, by sprawić wrażenie, że wszystko mam pod kontrolą. Tak, tak... Wiem, tym wstępem odkryłem wszystkie swoje karty - jestem leniem i nie mam pojęcia, jak często będzie się tutaj coś pojawiać. Jeśli już zdecyduję się na grzebanie w głębokich zakątkach mojego umysłu, to spod mojego pióra wyjdą raczej różne recenzje/artykuły/przemyślenia na temat gier komputerowych (chyba, że będę czuł jakąś nagłą potrzebę napisania czegoś innego). Czytając tagi można by dojść do wnioski, że będzie to głównie gramsajt poświęcony serii Gothic/Risen i twórczości studia Piranha Bytes. Jeśli ktoś tak myślał, to muszę go rozczarować. Fakt, jestem wielbicielem tych produkcji, ale nie w tym rzecz - musiałem jakoś wypełnić tagi. :) Zawsze chciałem mieć własny serwis o grach, ale brak jakiejkolwiek wiedzy na temat hostingu stron, programowaniu ich i innych powodów ze strony techniczno-informatycznej zmusiły mnie do tego, by wszystkie swoje uwagi zachowywać dla siebie. Może teraz się to zmieni? Czas pokaże.

komentarzy: 206 lutego 2013, 22:22

1 komentarz do tego wpisu:


NintendoPassion : 20 października 2015, 11:26

Może wróć do gramu i prowadź bloga tutaj. Podobno już niedługo wkroczą nowe wersje gramsjatów. Zapraszam - jeżeli nadal jesteś zainteresowany tym tematem.
odpowiedz

Driftwood : 16 lipca 2016, 14:24

Był taki plan, póki nie uświadomiłem sobie, że straciłem swoje artykuły, które trzymałem na dysku przenośnym. Niestety, zgubiłem go. :P Ale kto wie?
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl