avatar

Remiiii Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Remiiii

FIFA 11

gameplay, FIFA, EA SPORTS , EA, FIFA 11

Po moim powrocie napisze o luźniejszej grze. Więc FIFA 11!

0

 

Będę mówił o wersji na PC, jednak mogłem chwilę pograć w dniu premiery w Empiku w wersje na PlayStation 3 i nie wydawała mi się jakoś dużo lepsza.

 

 Jak już odpaliłem nowiutką Fifę, zająłem się Areną. To jest taki tryb gdzie można zagrać, albo wirtualną gwiazdą, albo każdym innym graczem będącym w Fifie. Niestety nie było można zmienić bramkarza, więc był nim ciągle Petr Cech. Bronić też się niestety nie da, jednak w wersjach konsolowych można i zmienić bramkarza i bronić nim. Następne co zauważyłem to bardzo ładne menu. Mi akurat przypadło do gustu. Pierwszy meczyk w trybie towarzyskim i zobaczyłem tą grafikę. Piękna jak na przyzwyczajenie do 08,09,10... Widać inna fizykę zderzeń, czy lot piłki. Murawa dużo ładniejsza, siatki najelastyczniejsze, twarze ładniejsze, większość piłkarzy ma swoje ruchy, których inni nie mają i nie będą mieli. Grafika 10/10.

 

Jak już wiemy doszła arena, jednak tryb managerski jest kompletnie zmieniony. Jest bardziej przejrzysty, można mieć asystenta, który będzie zmieniał skład. Wygląda ładniej i jest trudniejszy. Reszta raczej się nie zmieniła.

Tryby gry 8/10

 

Muzyka jak to w Fifie, jednym się podoba, innym nie. Mi akurat się podoba. Nie ma już tych piosenek co potrafią usypiać przy dłuższej grze, tylko są nowe, zmienione i "lepsze"

Soundtrack 9/10

 

Dariusz Szpakowski z Władkiem Szaranowiczem mają sporo nowych kwestii. To spory "+" dla EA, gdyż w ostatnich latach nie zachwycali, jednak i tym razem nie zachwycają, ale widać dużo poprawę. Grałem tylko na polskim i angielskim komentarzu. Angielski oczywiście jest dużo bardziej rozbudowany i potrafi wywrzeć emocję. Jest bardzo fajny. Są oczywiście też inne komentarze.

 Komentarz 9/10

 

W końcu możemy zobaczyć oryginalne buty w Fifie! Jest ich cała masa, dużo więcej niż w Pro Evolution Soccer 2011. Są oczywiście nowe piłki, stroje itp. Są nowe fryzury, więcej opcji do edycji. Odkryjcie to sami.

Dodatki 10/10 

 

Jeśli włączy się FIfę to można przez bardzo długi czas od niej nie odejść. Gra potrafi wciągnąć.  Nareszcie EA nie dała nam odgrzewanego kotleta, jak to było z kilku pozostałych częściach naszej Fify.

Grywalność 10/10

 

Mi gra się strasznie spodobała i wciągnęła na długi czas. Tryb managerski grałem kilka razy, szkoliłem wirtualną gwiazdę, bawiłem się na arenie i rozgrywałem setki wielkich, niezapomnianych dla mnie meczy i z komputer, jak i też z kolegami czy przez internet.

Ogólna ocena  9.3/10

 

Na koniec gameplay

 

 

komentarzy: 628 lipca 2011, 20:08

5 komentarzy do tego wpisu:


Axuwax : 28 lipca 2011, 21:36

Nie jestem wielkim fanem piłki nożnej, ale dla takich ludzi seria fifa to legenda.
Pro evolution soccer 2012 to już nie to samo co kiedyś.
odpowiedz

Zoltan27 : 28 lipca 2011, 22:49

pro evo dało dupy tera na całej lini kiedyś mi pro evo sie podobało ale przyciągnęła mnie bardziej fifa
odpowiedz

Remiiii : 29 lipca 2011, 10:52

Zoltan27 - Racja. Pro Evo było lepsze od Fify, aż do ostatniej wrsji, w której to Fifa zgniotła Pro Evo. Zobaczymy jak będzie w przyszłych wersjach.
odpowiedz

MSPRISON : 29 lipca 2011, 15:43

Witam. Trochę znam tą grę, ''przegrane'' prawie 200 godzin na wirtualnych boiskach to zawsze coś. Nie ukrywam, gra się całkiem nieźle, choć gra, jak każda, nie jest pozbawiona wad. Według mnie, główną bolączką gry, jest jej żywotność. Główny tryb gry, tryb menedżerski, potrafi szybko znudzić, kiedy to nawet na najwyższym poziomie trudności swobodnie wygrywamy kolejne mecze, choć muszę uściślić, że grałem wyłącznie na klawiaturze, więc wszystko szło automatycznie. O wiele więcej frajdy oferuje tryb sieciowy, chociaż ulatniający się gracze naprawdę denerwują. Z niecierpliwością czekam na kolejną edycję Fify, z numerkiem 12. Wtedy to już zagram na padzie, systematycznie podnosząc poziom trudności, aż nareszcie zagram na wszystkich, manualnych ustawieniach. Myślę, że właśnie wtedy, będę mógł poznać tą grę a rozgrywka w niej nie będzie tak szybko się nudzić. Zresztą, Fifa 12 będzie zupełnie inną grę, identyczną jak na konsole ; ) Także czekamy do września ; )
odpowiedz

Braveheart : 29 lipca 2011, 18:57

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Luk04229 : 01 sierpnia 2011, 15:30

Fifa ukradła mi dużą część mojego życia. I wiesz co? Niech kradnie mi dalej ;)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl