avatar

Remiiii Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Remiiii

Powrót do starych czasów!

GTA, SA:MP, san andreas, grand theft auto, multiplayer

0

Wczoraj patrząc na mój "stojak" z grami, zauważyłem Grand Theft Auto San Andreas. Nie, nie będę jej przechodził znów, tylko zaraz jak zobaczyłem tę grę, to do głowy mi wpadł.... SA-MP! Dla nie wiedzących jest to San Andreas Multiplayer. Od razu wziąłem pudełko i zacząłem instalować, w między czasie znalazłem w internecie SA-MP'a, ale oczywiście jak to z Windowsem 7 x64... pojawiły się problemy z multiplayerem, jednak były one tylko chwilowe i już wczoraj chwilę pograłem, znalazłem kilka ciekawych serwerów, z Rosji, Niemiec, czy Polski. Jeśli ktoś będzie chciał zagrać w  San Andreas Multiplayer, może do mnie napisać a pomogę mu znaleźć dobry serwer. Jednak dla nikogo to nie powinien być problem, gdyż serwerów jest od groma. W tym momencie (stan na 04.02.2012, godzine 12:12) jest ponad 2000 serwerów a ciąglę SA-MP znajduję nowe!

 Co się robi na takich serwerach? Hmm... należy w SA-MP'ie spojrzeć na linijkę z "Mode", gdzie znajdziemy w konkretnym serwerze, jego tak jakby "przeznaczenie". Ja najczęściej grał na serwerach stunt, czy wyścigowych.

 

Więc to na tyle z weekendowego wpisu. Pozdrawiam Remiiii. 

komentarzy: 204 lutego 2012, 12:15

2 komentarze do tego wpisu:


Miqin : 05 lutego 2012, 18:16

Whoaa, pamiętam jak się grało nocami z kumplami i stuntowało na motorach ^^
odpowiedz

MichiWWO : 05 lutego 2012, 22:32

Noo SA-MP jest świetny ! Sam też niedługo pogram, gdyż dzięki Twojemu wpisowi naszła mnie na to ochota ;D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl