avatar

Remiiii Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Remiiii

WWE vs RAW 2011 [PSP]

WWE Smackdown VS Raw, wrestling, PSP, gra, 3004

 

0

Witam! Będzie to mów pierwszy opis gry na PSP, będzie to WWE vs RAW 2011. Gierka wymiata, na prawdę ostro wciąga!

 

Grafika stoi na wysokim poziomie, w tle w czasie walki widać publiczność, która wykonuję różne gesty rękoma,  wygląda to nieźle. Grafika jak na grę na PSP jest bardzo ładna, dynamiczna, realistyczna, co chyba najważniejsze. Co mi się spodobało, to to że zaraz po odpaleniu gry na moim PSP usłyszałem znaną muzykę. Nie jest ona jakaś wymyślona przez twórców gry, ale dla kogoś kto spędził dużo czasu w słuchaniu najróżniejszej muzyki jest ona dobrze znana. Druga świetna rzecz, to tryby gdy, jest ich cała masa. Są takie tryby jak:

- one on one

- 6-man

- two on two

- handicap

- royal rumble

- fatal-4-way

- triple threat

W każdym z tych trybów kryją się też inne, ale o tych nie będę za dużo pisał, podam jedynie przykład. Po najechaniu np. na "one on one" wyświetli nam się cała duża lista, np. normal match, inferno match, first blood, hell in a cell, czy iron man. Ale najlepsze według mnie ze wszystkich trybów to "Road To Wrestlemania" Można w nim przeprowadzić swojego własnego wrestlera, przez cała wrestlemanię! Ja przeszedłem tylko jeden raz, ale jestem pewien, że to nie koniec ;) W zwykłych walkach mamy też opcje "match creator", która pozwala nam na dobranie zasad dla naszej rozgrywki, oraz areny gdzie rozegramy pojedynek.

 

W głównym menu do wyboru mamy też takie opcję jak "create modes". W tym menu do wyboru mamy:

- story designer

- create a wrestle superstar

- create a finisher

- create an entrance

- create a move-set

Mamy do wyboru jeszcze jedną fajną opcję, mianowicie wireless, obeznani pewnie wiedzą o co chodzi, a dla nie wiedzących napiszę tylko, że w tym trybie możecie zmierzyć się z "realnym" graczem, który również posiada PSP i WWE vs RAW 2011 ;)

 

Jeśli chodzi o wrestlerów, to jest ich cała masa od Santino Marelle, przez Sheamusa, kończąc na Undertakerze, Edgu, czy Reyu Mysterio. Możemy również odblokować wrestlerów, ja niestety nie mam zbyt dużo odblokowanych, więc nie będę się chwalił nimi :)

 

 Każdy z wrestlerów ma swoję unikalne ubranie. Bardzo mi się podobają wejścia wrestlerów na galę, czy walkę. Nad naszymi graczami pojawiają się prawdziwe urywki z ich walk. W czasię ładowania się gry, nie powinniśmy się nudzić, gdyż wyświetlana jest cała masa ciekawostek. Bardzoo podoba mi się to, że w czasie walki możemy wyjść z ringu i wyjąć spod niego różne rzeczy, którymi możemy "obić" przeciwnika. Są to takie rzeczy jak łopaty, krzesła, schody, drabiny oraz wiele więcej. Oczywiście trzeba uważać, kiedy możemy ich użyć, gdyż w wielu wypadkach możemy zostać wykluczeni z walki, a zwycięstwo odniesie nasz rywal.

 

WWE vs  RAW 2011 otrzymuję ode mnie ocenę 10 w skali 1-10. Na tej grze spędzam dużo czasu i mam nadzieję, że tym wpisem również i Was zachęciłem do tej gry. Mi zawsze fajnie i miło gra się na moim PSP w takie gry właśnie jak WWE vs RAW czy UFC.

 

Zapraszam do wytykania błędów, oraz krytyki, dzięki której będę jeszcze lepszy. Oczywiścię nie gardzę miłymi komentarzami pod moimi postami.

Pozdrawiam :) 

 

Bym zapomniał... gameplay dla Was:

 

komentarzy: 216 stycznia 2012, 17:42

2 komentarze do tego wpisu:


Materos : 18 stycznia 2012, 16:53

Ja WWE oglądam na extreme ale w żadną z gier nie grałem. Zapraszam na mojego gramsajta.
odpowiedz

Murda : 23 stycznia 2012, 20:37

Poprawka, Smackdown Vs Raw : P. Właściwie tytuł powinien brzmieć WWE Smackdown Vs RAW 2011. Swoją drogą ciekawy wpis. Dopatrzyłem się kilku błędów ale to nic wielkiego.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl