avatar

Remiiii Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Remiiii

FIFA 12!

FIFA, FIFA 12, 2012, PC, gra

 

0

Witam Was! Jak widzicie, gierką która opiszę będzie FIFA 12!

Chyba nie byłbym sobą, gdybym nie opisał tej gry... ;)

Na początek powiem, że opisuję wersję na PC, jednak moim zdaniem niczym nie rózni się od wersji na konsole PS3 i Xboxa 360.

 

Zaraz po włączeniu Fify, oczywiście pojawiła się przed moimi oczami arena. Na pierwszy rzut oka, widzę, że grafika się poprawiła. Arenę zakończyłem po kilku strzałach i zająłem się meczem towarzyskim. Odpaliłem mecz Barca - Real, i fizyka gry strasznie mi się podoba. Gdy Xavin zagrałem wysoką piłkę do Thiago, ten nie przyjął jej za dobrze i odskoczyła mu, wyglądało to dosyć realistycznie. W tej edycji, również podczas biegu nasz zawodnik może złapać skurcz, wtedy łapię się za nogę i staję w miejscu. Bardzo dobre rozwiązanie od EA.  W tej Fifie również wprowadzono FairPlay, gdy jakiś zawodnik odniesie kontuzję, a drużyna przeciwna wybiję piłke, to zaraz po zmianie spowrotem ją otrzyma. Siatki wyglądaja bardzo ładnie. Menu jest jeszcze inne niż w pozostalych fifach, jest poziome, a nie pionowe, jak to było w starszych edycjach. Grafice daję ocene 10, gdyż EA znów ją dopracowała.

Grafika 10/10

 

Jeśli chodzi o tryby gry, to można w końcu zagrać tryb zostań gwiazdą bramkarzem, na arenie również. Ja osobiście nie korzystam z tego trybu, więc go nie mogę opisać. Drugą nowością jest tryb "managerski" o nazwię  Fifa Ultimate Team. Z niego niestety też nie korzystałem, więc "ciekawskich" odsyłam na google.

Tryby gry 9/10 

 

W tej Fifie, EA zmieniła piosenki, jednak oczywiście jednym przypadają do gustu, innym nie. Mi osobiście nic w nich nie przeszkadza.

Soundtrack 9/10

 

Znów możemy posłuchać Władka i Darka. Mają sporo nowych kwestii, więc możemy pochwalić za to EA. Mi się ich komentarze podobają, dopóki nie stają się monotonne. W najnowszej Fifie, na sczęście nie słyszymy 5 razy w jednym meczu tego samego komentarza, dlatego nie staję to się tak nudne jak w starszych Fifach.

9/10

 

EA po raz drugi dała nam oryginalne buty! Tym razem jest ich jeszcze więcej, ale nie o tym będę pisał. Najlepsze co nam dali, to opcja wgrywania przyśpiewek i własnej muzyki! Jeśli nie podobają nam się ryki w meczach reprezentacji "PZPN'u" możemy wgrać sobie, znaną przyśpiewkę o PZPN'ie... ;)

Dodatki 10/10

 

Tak jak rok temu. Jeśli ktoś kto kocha piłkę nożna, włączy Fifę 12, to zostanie przy niej na długie, piękne chwilę. Nie jest to nudna gra, a jeśli już komuś znudzi się kariera, to może spróbować swoich sił na bramcę w trybię zostań gwiazdą.

Grywalność 10/10

 

Jak dla mnie, ta Fifa jest jeszcze lepsza niż 11 i cała reszta. Może nie dostaliśmy tylu nowości co s next genie, ale otrzymaliśmy grę, o której nie możemy powiedzieć "odgrzewany kotlet". W tym roku EA na prawdę wzięła się za siebie i dała, nam faną piłki bardzo dobry symulator tej dziedziny sportu.

Ogólna ocena  9,5

 

 

No i oczywisty gameplay na koniec:

 

komentarzy: 815 stycznia 2012, 20:29

6 komentarzy do tego wpisu:


Blutok : 15 stycznia 2012, 20:31

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Remiiii : 15 stycznia 2012, 20:35

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Blutok : 15 stycznia 2012, 20:45

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Blutok : 15 stycznia 2012, 21:45

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

maAtis9988 : 15 stycznia 2012, 22:06

FIFA to fajna seria.Szczególnie multi. Chociaż w tryb menedżerski też długo grałem.
odpowiedz

FunCorleonePL : 15 stycznia 2012, 22:19

Fajna recenzja. Krótka i na temat. Aż chyba odpale Fife na swoim Xksie. Pozdrawiam
odpowiedz

Lotarius : 16 stycznia 2012, 12:04

Ja nigdy nie mogłem zacząć grać w sportówki ogólnie. Wiem, pewnie dużo trace :P
odpowiedz

MichiWWO : 17 stycznia 2012, 14:36

W 12 osobiście nie grałem, ale wiem, że jest świetna. Generalnie Fifa zdominowała już zupełnie PES'a ;]
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl