avatar

Remiiii Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/Remiiii

Pokemon FireRed

Nokia, pokemon, firered, n95, gra

 

0

 

Pokemon FireRed! Hehe. Zacznijmy od tego, iż gram w wersje z GameBoy'a na komórce, jednak na innych konsolach (PSP) czy komputerach też idzie odpalić.

 

Gierka może nie zachwyca grafiką, jednak wciąga i to solidnie. Można ściągnąć wersje po polsku. Osobiście doszedłem dosyć daleko, jestem przy końcu gry.

Już jakiś czas szukałem pokemonów, ale w takiej wersji, abym mógł nagle trafić na trudne do zdobycia pokemony i zdobywać je po trudnych walkach.

Gdy znalazłem FireRed, zainstalowałem emulator na mojego PC'ta, ale pomyślałem, że lepiej by się grało na konsoli przenośnej. Tak siędze i myślę, PSP wkońcu nie mam... WIEM! I zacząłęm szukać emulatora na moją Nokię N95. Po nie zbyt długich poszukiwaniach odnalazłem takowy emulator, wrzuciłem na telefon, pokemony wrzuciłem i zaczęło się...

Grałem godzinami, byłem wpatrzony w ekran mojej nokii jak nigdy, grafika nie była świetna, ale mi się i tak super grało. Przez te kilka dni, PC'et stał się dla mnie niczym.

Z lepszych pokemonów to mam:

- Charizard 71 lvl

-Articuno 51 lvl

- Golbat 46 lvl

Oraz wiele innych, słabszych. 

Nazwy emulatora na PC niestety nie pamiętam, jednak nie jest trudno znaleźć, a jeśli ktoś chciałby zagrać na komórce to polecam emulator vBag!

Moja ocena gry: 9/10

 

 

PS.  Sorki, że notka taka krótka, ale coś mnie zmusiło do napisania notki o FireRed, a już trochę czasu nie odpalałem tej gry ;)

PS2. Do mojej kolekcji doszła Nokia N96 i PSP 3004, więc kawałek w notce o tym, że nie mam PSP jest nie aktualny, gdyż moja przygoda z pokemonami była dawno temu. O grach  na komórke raczej za często nie będę pisał, ale co jakiś czas pewnie będziecie mogli przeczytać na moim profilu notkę o grzę na PSP.

Pozdrawiam. 

komentarzy: 430 lipca 2011, 21:33

3 komentarze do tego wpisu:


MichiWWO : 15 stycznia 2012, 19:37

HeHe graliśmy w to razem ;] tyle, że ja na PSP. Notka fajnie napisana chociaż troszkę krótka, ale nie liczy się ilość tylko jakość.
odpowiedz

kerkas : 15 stycznia 2012, 19:48

JEŚLI CHCESZ DODAĆ MNIE DO ZNAJOMYCH TO:
1. Jeśli chcesz mnie dodać do znajomych zostaw kilka pisanych od serca komentarzy , podyskutuj na forum lub wskaż czy mamy jakieś wspólne zainteresowania.
2. Nie wymagam komentarza przy każdym wpisie lepiej mniej ilościowo a lepiej jakościowo.
3. Staraj się nie przeklinać
4. Komentarze w stylu "Spoko" , "Luzik" itp. mnie nie interesują jak chcesz coś napisać
wysil się trochę.
5. Staraj się pisać bez błędów , komentarz w stylu "nafrtę estra laoyut" wywalam od razu.
6. Wszelkie uwagi , zapytania itp. zostaw w komentarzu pod najnowszym wpisem.

odpowiedz

Blutok : 15 stycznia 2012, 20:33

[Treść komentarza usunięta przez autora bloga]
odpowiedz

Denae : 03 lutego 2012, 21:18

Mam leaf greena. Muszę odkurzyć moje poki przy najbliższej okazji.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl