avatar

Prince_Miki Użytkownik gram.pl (Sekretarz) ja.gram.pl/Prince_Miki

2000 dni na gram.pl

święto

0

Witajcie,

Ostatnio robiłem wpisy tylko o moich layach, ale dziś mam Wam coś naprawdę do powiedzenia. Otóż w dniu dzisiejszym, czyli 11 listopada 2014 roku, wybiło 2000 dni, odkąd zarejestrowałem się na gram.pl. W związku z tym, chciałbym Wam podziękować za współpracę i tym samym życzyć Wam i sobie dużo przyjemnych chwil związanych z tym serwisem. Jest to dla mnie ważny dzień, gdyż mam dużo miłych wspomnień związanych z tym miejscem. Ponadto jest to pierwszy portal, na którym się zarejestrowałem. Ci, którzy jeszcze kojarzą mnie jako miki3aa, kiedy byłem małym gówniarzem, lubiącym sobie pospamować na forum, zapewne pamiętają, że siedziałem na gramie spokojnie po kilka godzin dziennie. Wejście na gram.pl było niegdyś moją pierwszą czynnością po odrobieniu lekcji. ;) Teraz niestety mam o wiele mniej czasu z wiadomych powodów i oczywiście wiąże się to z tym, iż nie poświęcam gramowi już tyle czasu, co kiedyś. Mimo to staram się wchodzić tu jak najczęściej.

A Wy jakie macie wspomnienia z gram.pl? Piszcie w komentach.

Pozdrawiam,

P_M :)

komentarzy: 312 listopada 2014, 17:50

3 komentarze do tego wpisu:


cedricek : 16 listopada 2014, 14:11

Gratulacje :)
A wspomnienia? Cóż... dużo tego ^^
odpowiedz

TitusCruz : 21 listopada 2014, 15:14

wspomnienia? Hmmm....jak kupowałem dodatki do Neverwinter nights 2 w sklepie i nie mogłem się doczekać gry.
poza tym mi brakuje 161 dni do 3000 dni na gramie.
odpowiedz

Tom_pl : 21 listopada 2014, 20:41

Gratki. Ja na gramie jestem od samego początku, i miło wspominam tylko 6 lat, później już tylko gorzej. Teraz to głównie reklamy, sklep, a nawet artykuły to głównie z inicjatywy wielkich producentów, a nie obiektywizm :) ale początek był świetny no i ludzie którzy tu są w większości są cool. Pozdrawiam
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl