avatar

infamusse Użytkownik gram.pl (Obywatel) ja.gram.pl/infamusse

Cyfrowe Marzenia - Powrót do szkoły

Koniec wakacji zbliża się nieubłaganie, zostało już tylko pare dni, i znów trzeba będzie spędzać więcej czasu nad książkami niż nad konsolą, czy na dworze. Ide teraz do klasy trzeciej więc przydało by się trochę wziąć do roboty, bo od tego zależy moja przyszłość, tym bardziej że poprzedni rok nie był zbyt okazały (średnia 3,4) i trzeba będzie trochę nadrobić szczególnie z chemii  i fizyki (2 dwie dopuszczające na świadectwie xD). Oczywiście grać będę dalej, dalej będę  odwiedzał gram.pl i komentował wasze wpisy.

 

Jak sugeruje tytuł, zakupiłem książkę pt. "Cyfrowe Marzenia - Historia Gier Komputerowych i Wideo", jako że prawie każdy numer PSX'a zaczynam od działu "Powrót do przeszłości" to ta książka jest dla idelana, po prostu jara mnie początek gier wideo, jak to było gdy w salonach gier grało się w "Ponga" czy "Space Invaders" - niestety tych czasów nie mam szans pamiętać bo urodziłem sie w połowie lat 90' to ona potrafi mi przybilżyć jak to było. Obrazków jest mało, szkoda że są czarno białe, naszczęście litery duże - poniżej foto To dopiero pierwsze wydanie, bo książka jest stosunkowo nowa (premiere miała w lipcu) więc może niedługo pojawią się lepsze edycje.

2

2

 

komentarzy: 628 sierpnia 2010, 14:32

3 komentarze do tego wpisu:


Muradin_07 : 30 sierpnia 2010, 16:08

Czyli jednak ta piosenka ma właściwości magiczne... ;D A co do książki to ile ona tak ma stron?? ;D
odpowiedz

infamusse : 30 sierpnia 2010, 19:53

no, ma , ma ;D A stron ma około 350 drukiem , takim jak na załączonym obrazku ;D
odpowiedz

Muradin_07 : 31 sierpnia 2010, 08:50

No to sobie poczytam... może po maturze,bo teraz to muszę polski nadrabiać jeżeli chodzi o lektury... XD
odpowiedz

Suomalainenka : 30 sierpnia 2010, 23:19

Tak to jest z tą koreańską muzyką, że niby to banalne, ale strasznie wlatuje w ucho xD. Też lubię niektóre kawałki. Fajna książeczka ;).
odpowiedz

infamusse : 31 sierpnia 2010, 20:20

No, tak jest. Choć nie konieczie wszystkie są banale xD (choć chyba wiekrzość)
odpowiedz

Muradin_07 : 11 października 2010, 20:58

Jeżeli chodzi o hip hop to z tego co podałeś to wybrałem OSTR-ego... kiedyś z kolegą jak byliśmy w gimnazjum to tego słuchaliśmy. A teraz to już z hip hopu nic, jak coś to koreański ;D

odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl