avatar

Bodzio-gracz Użytkownik gram.pl (Brygadzista) ja.gram.pl/Bodzio-gracz

Szczęśliwego Nowego Roku !

              0

Witajcie Drodzy Gramowicze ! 

Z okazji zbliżającego się nowego roku chciałbym życzyć Wam Drodzy Gramowicze Dużo Zdrowia, Pomyślności, Zrealizowania wszelkich postanowień, zamierzeń, celów, jak najwięcej gier w swoich kolekcjach oraz cóż tu dużo mówiąc rozwijania swej pasji związanej z grami.


Jeśli chodzi z mojej strony, to zapowiadam, iż cały czas działam w serwisie Youtube z moimi gameplayami i mam ogromną nadzieję, że w roku 2017 mój kanał rozrośnie się na jeszcze większy i popularniejszy. 
Nie zamierzam również uciekać z Gram.pl - Byłem, jestem oraz będę tutaj na zawsze na tym serwisie, i pomimo tego, iż jest Nas tutaj mniej, niż w poprzednich latach - mam silną motywację do tego, by prowadzić swojego Gramsajsta i publikować recenzje z gier, gameplaye, czy różnego rodzaju artykuły poświęcone gamingowi, konsolom, komputerom, sprzętowi oraz oprogramowaniu.

 Mam również ogromną nadzieję, że i Wy Drodzy Gramowicze pozostaniecie tutaj w nowym roku na Waszych wspaniałych Gramsajtach :). 

Pozdrawiam Was Serdecznie i Życzę wszelkich sukcesów w nowym 2017 roku :). Trzymajcie Się! Do zobaczenia w następnym wpisie, który opublikuję w nowym roku :). 


 

komentarzy: 031 grudnia 2016, 21:59

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl