avatar

Suomalainenka Użytkownik gram.pl (Przodownik) ja.gram.pl/Suomalainenka

Oj Karfi, Karfi...

Dzięki, zmiany

Szczerze mówiąc byłam dziś mega zaskoczona, kiedy Karfein pokazał mi TOP 5 gramsajtów. Fajerwerki pod tytułem "Co? Jak? Dlaczego ja? Trudne Sprawy!" wybuchły mi w głowie w ciągu ułamka sekundy, bo o tym dziękczynnym wpisie mi nie powiedział. Cóż, nie powiem, że nie zrobiło mi się miło i w zasadzie poczulam się w obowiązku jakoś na to zareagować. Choć mój entuzjazm wobec GS-ów jest zdecydowanie mniejszy, zwłaszcza ostatnio, też winnam podziękowania, bo to stamtąd mi Karfiego przywiało. Historia ze SPAM-em jest jak najbardziej prawdziwa, będzie co dzieciom opowiadać xD. Teraz pełną parą szykujemy się do ślubu, a to w zasadzie tylko dzięki gram.pl. Ja też dziękuję :).

Na koniec tylko dodam coś ogólniejszego. Nie będę Wam obiecywać, że zacznę się tu produkować regularnie, bo czasu wolnego mam niewiele, a jak już mam, wolę go przeznaczyć na dobrą grę, książkę, mangę czy ciekawy film. Brakuje mi czasu i poniekąd werwy, by należycie prowadzić bloga. Nie znikam stąd, w końcu nigdy nie wiadomo, kiedy wpadnie coś ciekawego do napisania. Jednak po wielu nieudanych próbach porządnej reaktywacji już nie chcę składać obietnic bez pokrycia. W międzyczasie zapraszam do czytania moich growych tekstów na SwiatGry.pl, bo tam piszę częściej.

Bardzo Wam dziękuję i do zobaczenia kiedyś :).

komentarzy: 726 listopada 2013, 17:34

5 komentarzy do tego wpisu:


Muradin_07 : 26 listopada 2013, 17:38

Nowy wpis u Finki!!! TAAAAAAK! Wiedziałem, że tak będzie!
odpowiedz

Suomalainenka : 26 listopada 2013, 17:41

Cieszę się :). Taki entuzjazm jest też dla mnie motywacją, by starać się częściej pojawiać, dziękuję! :)
odpowiedz

Muradin_07 : 26 listopada 2013, 17:57

Ja już nie raz pisałem o tym u siebie... kurczę noooo... bo mam taki dziwny sentyment no i do Ciebie, i Karfeina :D Taki dziwny, ale prawdziwy. Dlatego jak się o tym dowiedziałem to Maruda powiedziała "ooooo maaatko... super!" :D
odpowiedz

Kakarotto : 26 listopada 2013, 19:05

Top 5 gramsajtów... Zrobić zrzut ekranu, wydrukować i oprawić. :D
Z tekstami lepiej iść w jakość, a nie ilość. IMO. ;)
odpowiedz

cedricek : 26 listopada 2013, 20:42

To i tu - wielkie, wielkie gratulacje dla Waszej dwójki :)
Przynosicie nadzieję ludowi internetowemu ^^
odpowiedz

Karfein : 26 listopada 2013, 22:32

Pamiętam, jak mówiłaś, że pisać się nie chce, bo mało do kogo to dotrze, mało kto przeczyta. Teraz jak jest szturm, to czasu niet :)
odpowiedz

NeoKoriban : 03 marca 2014, 00:22

Sam z tym samym mam problem, ciągle powracam, ale zawsze pewne zajęcia człowiekowi uniemożliwiają pisanie na blogu czegoś wartościowego. Widzę też że wpis został dodany w dniu moich urodzin :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl