avatar

Snafu Użytkownik gram.pl (Delegat) ja.gram.pl/Snafu

Machinarium

Machinarium, to najciekawsza gra jaką do tej pory zaoferowało Sony w ramach subskrybcji Playstation Plus. Niezwykle klimatyczna, ale też i krótka przygodówka typu point & click. 

Zadaniem gracza, który w ciela się w małego poczciwego robota, jest ucieczka z Machinarium. Podczas rozgrywki nie usłyszymy żadnych kwestii wypowiedzianych przez kogokolwiek. Jak to w grach tego typu bywa, musimy zbierać, używać i łączyć ze sobą przedmioty. Jest też trochę zagadek logicznych, przy jednych posiedzimy dłużej, przy innych krócej.

Grafika, co tu dużo mówić, całkowicie oddaje klimat. Jest ona z rodzaju rysowanych, więc jakiś świetnych efektów nie należy oczekiwać, ale taka właśnie grafika "ultra-mega HD" zepsuła by całkowicie klimat. Muzyka jest znikoma, ale równie dobrze buduje klimat co grafika.

Na grę pewnie w ogóle bym nie zwrócił uwagi, ale dzięki subskrybcji w mojej konsoli goszczą takie właśnie perełki. Aktualnie gra w PSS kosztuje chyba ok. 39 zł i według mnie, naprawdę warto wydać na nią pieniądze.

komentarzy: 406 października 2012, 14:50

1 komentarz do tego wpisu:


Renzov : 08 października 2012, 20:08

Machinarium niestety nikogo.
odpowiedz

Snafu : 12 października 2012, 07:06

Że co? :D
odpowiedz

Renzov : 12 października 2012, 20:02

Po naszemu to będzie "Wir sind nicht interessiert."
Łapiesz? :D
odpowiedz

Snafu : 16 października 2012, 08:22

Teraz tak :D
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl