avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

lic. Karol Świątek

wakacje, studia, sukces, fuckyea

Nareszcie! Po wielu miesiącach wyrzeczeń (potrafiłem grać 2h dziennie, a przez ostatnie 3 miesiące grałem średnio około 3h na miesiąc...) napisałem pracę licencjacką i 28 czerwca 2010 ją obroniłem. Pracę dyplomową oceniono na 5, obronę na 5 (przy czym graficzną część prezentacji zawdzięczam Suomalainence, która poświęciła na rysunki 4h ciężkiej pracy), zaś oceny ze wszystkich 3 lat po zaokrągleniu dały 4,5 - na pewno było to zaokrąglenie w górę, gdyż wyszło mi pewnie coś w okolicach 4,25-4,3. Tak czy owak, mogę chyba rzec: fuck yea! Nie ukrywam, że cieszę się z tego niezmiernie, ale jest coś, co mnie cieszy o wiele bardziej. Są to 3 miesiące wakacji, które spędzę wraz z Suomalainenką :)

Tak więc wreszcie wrócę do odwiedzania Waszych GramSajtów, pojawi się więcej notek, zapowiedzi, recenzji i innych, a i odświeżę przyjaźnie. W piątek np. jedziemy do kumpeli na imprezę poobronową świętować to, że mamy licencjata i gówno z tego mamy (bo taka jest prawda).

I nie, nie będę nigdzie się podpisywać z dopiskiem "lic.", bo to wygląda arcybadziewnie. To tylko tak na potrzeby tej notki. Już wkrótce posypią się następne wpisy, więc stay tuned.

komentarzy: 429 czerwca 2010, 22:21

4 komentarze do tego wpisu:


Bodzio-gracz : 30 czerwca 2010, 10:14

Gratuluję obronienia pracy licencjackiej z taką świetną oceną, myślę, że odwiedzisz mojego Gramsajta:)))).
Życzę mile spędzonych wakacji. Pozdrawiam Bodzio_Gracz:)
odpowiedz

Master_Morti : 30 czerwca 2010, 20:06

Brawo, tylko nie przesadź na tej imprezie ;)
odpowiedz

cedricek : 01 lipca 2010, 23:03

Bravo, bravo, maestro!
Oby Wasze wakacje były ucieleśnieniem marzeń :)

odpowiedz

Elminster : 03 lipca 2010, 10:33

Gratuluję. :) Myślę, że te wakacje spędzisz bardzo ciekawie. :]
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl