avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Pierwsza rocznica GramSajta!

gram.pl, Forum, gramsajt, urodziny, zmiany

Tak, dziś mija równy rok od momentu dodania Pierwszego wpisu, który skomentował jedynie Ha'atreT (ostatnio mający problemy z kontem z powodu jednego ciula), będący również moim pierwszym znajomym z gramu. Później dołączył Cedricek, a potem to już wybaczcie, nie pamiętam kolejności, tylu Was się nagromadziło, że nie zliczę :)

Rok ten zaczął się masakrycznie dla mnie (owe czarne chmury) - stąd w sumie ten layout mroczny, którego głównym motywem jest samotność. antihero pracuje ostro (podobno), by to zmienić, jako że się w moim życiu trochę pozmieniało. Uwierzcie lub nie, ale pozmieniało się właśnie za sprawą gram.pl i GramSajtów! Po pierwsze, napisałem pierwszy artykuł go gazetki studenckiej, który został opatrzony kilkoma grafikami autorstwa samego Marka Lenca! A kontakt do niego miałem dzięki GramSajtom właśnie. No w każdym razie artykuł był o grach komputerowych, niby nic odkrywczego dla gramowiczów, ale dla ogółu studentów niekoniecznie. Obiecałem, zdaje się, pokazać ten artykuł również i tu, co niebawem uczynię :) To taki pierwszy mój prezent dla Was, drodzy czytelnicy tego zakątku Internetu.

Gdy jeszcze dołek mnie męczył, wiele czasu spędziłem na forum gramowym oraz przy samych grach, a po jakimś czasie, dzięki wytrwałej pracy moich przyjaciół, GramSajt ten zmienił formę z wysypiska smętów na coś porządniejszego, archiwum recenzji i innych tekstów związanych z grami. Była też seria o Drizzcie (dalej pamiętam, że polecono mi opisać motyw pojedynku Drizzt-Entreri, jeno weny nie mam), rozpocząłem niedawno kilka nowych: ciekawsze fotki, faile, recki modów do Unreala. Za sprawą recenzji właśnie poznało mi się też Lorda-Tyrranoosa, dzięki któremu dziś jestem członkiem redakcji prężnie rozwijającego się serwisu www.swiatgry.pl - wiecie, że mają swój własny GramSajt? :> Poza tym dzięki forum i pasji związanej z soundtrackami poznałem jendrka1988, z którym dość trochę na GG już przegadałem :)

Na deser zostawiłem najważniejsze. 30 sierpnia 2009 roku napisałem do Suomalainenki, której GramSajt wyczaiłem, gdy jego posiadaczka smykała się gdzieś po Danii :) I oto ponownie GramSajty są przyczyną wielkiej zmiany na lepsze w moim życiu, gdyż wraz z Suomalainenką stanowimy szczęśliwą parę, choć nie widzimy się zbyt często z powodu tych niemal 250km, które nas dzielą. Dzięki Kasi (i pośrednio dzięki antiherosowi) wkrótce przyjdzie pożegnać nam ten mroczny layout.

Nie zliczę pomniejszych korzyści i radości, jakich przydaje mi prowadzenie tego GramSajta. Chciałbym tylko z tego miejsca podziękować wszystkim stałym czytelnikom moich notek (tu proszę zajrzeć do panelu "moi znajomi", gdyż nie chce mi się ich wypisywać tutaj, skoro ksywki są ogólnodostępne) i zapewnić, że bloga tego będę prowadzić jeszcze bardzo długo, bo mam wielką chęć to czynić. Na koniec możecie napisać w komentarzach, co byście chcieli na tym GS-ie ujrzeć z okazji rocznicy, przymusić mnie do tego czy owego, wypytać o cokolwiek. W najbliższym czasie będę bardziej uległy z powodu tych urodzin GramSajta :)

komentarzy: 1330 listopada 2009, 18:08

7 komentarzy do tego wpisu:


Suomalainenka : 30 listopada 2009, 18:20

Niee nooo, zaraz się spłaczę (ze wzruszenia oczywista). Boże, rok prowadzenia, pogratulować wytrwałości (no dobra, swój też nadal prowadzę). No i żeby Suomalainenka swą powinność spełniła: paljon onnea. Sun "GS" on jo yksivuotias :). Kakki hyvää ja tosi tosi paljon uusia ideoista! Kiitos, että minulle niin onnellinen. Olen aina kiitollinen. Kiitos, kiitos, kiitos, mun Suojelusenkeli <3
odpowiedz

Elminster : 30 listopada 2009, 19:47

No cóż: gratuluję Ci serdecznie tej wytrwałości w prowadzeniu gramsajta, i życzę aby ta wytrwałość przeniosła się na następne lata. :)
odpowiedz

jendrek1988 : 30 listopada 2009, 21:25

Aż się łezka w oku kręci :) Gratulacje :) Dzięki za wzmiankę ;P choć wydaje mi się i tak, że przez wszystkie wypadki, wybory i zdarzenia w mym życiu tracimy kontakt, Tak ja z Tobą, jak i ze wszystkimi znajomymi. Tak czy inaczej- Życzę wytrwałości w byciu z Sumo... Suoe... Soe... Z Tą Kobietą, którąś poznał, bo wiem jak to jest z miłością na odległość. Jesteźwa w tym razem ;) Gratulacje i powodzenia!:)
odpowiedz

Suomalainenka : 30 listopada 2009, 22:14

Ja sobie wypraszam to "Sumo, Suoe, Soe". Jak za trudne, to chociaż Ctrl+C+V T-T.
odpowiedz

Karfein : 30 listopada 2009, 22:20

No, rzeczywiście mogłeś użyć ctrl+v :P A co do kontaktu - dla mnie przyjaźń jest wtedy, kiedy po roku przerwy mogę do kogoś napisać i gadać, jakby ostatnia rozmowa nastąpiła dnia poprzedniego :)
odpowiedz

cedricek : 01 grudnia 2009, 02:39

Wow, to już rok minął? No, proszę... ;]
Miło powspominać. To był dobry rok, rozwinąłeś tego bloga bajecznie... mhrocznie, znaczy się ^^
No i wszystkiego co najlepsze, razem z... Kasią? NIcku nie napiszę, wybacz ;D
Chcesz zmieniać lay? Na mniej mroczny? Ani mi się waz! Be, be! Mhrok jest fajny, noo... ;]
odpowiedz

Karfein : 01 grudnia 2009, 08:33

Wiesz, lay tu wyraża trochę mnie samego, a tego mhroku w duszy już nie ma. Teraz nie zdziw się jak lay GS-a niebawem będzie przypominać... Twój xD Ale liczę, że antihero pójdzie jednak bardziej w motyw "wiosenna natura" niż "zwój", o ile nie przekoloruje tego - nie chcę tutaj robić "Viva Pinata" ;)
odpowiedz

Ray : 02 grudnia 2009, 23:20

GZ. I co by tu jeszcze ... dużo szczęścia, zdrowia, radości ... hehe. I oby jak najwięcej wytrwałości w dalszym prowadzeniu GS-a.
odpowiedz

Vojanius : 02 grudnia 2009, 23:54

A teraz idziemy na jednego! - Vojanius
odpowiedz

Ezio : 03 grudnia 2009, 13:58

To ty rok jesteś? A ja myślałem że dłużej..Ale co tam, ważne, że jesteś. Mi niedługo pół roku wypadnie(jak już nie wypadło...). Ale .. sto lat!Sto lat! Tera wszyscy znajomi składają się na tort:)
odpowiedz

Karfein : 03 grudnia 2009, 15:39

Na gram.pl jestem od samego początku, wcześniej jeszcze na forum CDP, ale ten GramSajt istnieje od ponad roku dopiero.
odpowiedz

Ezio : 05 grudnia 2009, 12:18

Acha:)
odpowiedz

Master_Morti : 04 grudnia 2009, 15:55

Gratuluje roczku działalności. Żałuje, że nie mogłem tego zrobić wcześniej, ale takie jest życie na internacie... Gorąco czekam na jakiś wpis o Drizzcie :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl