avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Kolekcjonerski 'Shadow of the Colossus' (PS2) do wzięcia!

Sprzedane!

Witam Was, drodzy Gramowicze. Na dziś mam pewne ogłoszenie dla Was, bo jesteście dla mnie priorytetowi przed Allegrowiczami. Otóż mam na sprzedaż grę na PlayStation2 pt. Shadow of the Colossus. Jest to edycja kolekcjonerska, wszystko jest w stanie idealnym (płyta, instrukcja, wewnętrzne opakowanie, 4 pocztówki z artami z gry), wyłączając kartonowe opakowanie zewnętrzne, które jest w stanie bardzo dobrym (rogi nieco przygięte). Kto nie zna tej gry, niech szybko nadrabia zaległości na gram.pl, Gry-OnLine czy gdzie tam chce, ja przedstawiać jej nie mam zamiaru, bo serwisy zrobiły to dość dobrze, a recenzję zamieszczę później (żeby nie robić sobie reklamy :P). Sama gra jest w językach angielskim/niemieckim/francuskim/hiszpańskim/włoskim (do wyboru), aczkolwiek jest to wydanie skandynawskie, więc pudełko zewnętrzne jest w 4 językach Skandynawii, zaś instrukcja jest po szwedzku. Jak się okazało, poradziłem sobie bez najmniejszego problemu bez instrukcji (szwedzkiego wcale nie znam), ale wolę uprzedzić ewentualnych kupujących w przeciwieństwie do sprzedającego na Allegro, od którego grę nabyłem :P Sprzedaję, gdyż grę ukończyłem, a chwilowo przydałoby mi się trochę grosza. Jedna osoba powiedziała mi swego czasu, że to kupi, ale już tak kupuje chyba drugi miesiąc, więc nie mam zamiaru dalej czekać, bo się nie doczekam.
Cena: 100zł + koszt przesyłki, zależnie od wyboru kupującego. Nie ma licytacji, więc działa tutaj "kto pierwszy, ten lepszy". Oczywiście żeby było pewniej, jak ktoś się zdecyduje to jej/mu to wszystko z takim opisem wystawię na Allegro na "kup teraz!". Aha, proszę, nie każcie mi bawić się "za pobraniem" (:P) :/ Dodatkowe fotki wyślę na życzenie na maila, a tymczasem wrzucam jedną poniżej:

komentarzy: 1611 lipca 2009, 11:43

16 komentarzy do tego wpisu:


jendrek1988 : 11 lipca 2009, 13:35

Powiem szczerze, bardzo dobry pomysł. Choć sam nie kupię (Sorry), bo brak PS2, ale fajnie, że tu o tym wspomniałeś. Sam mam do sprzedania kilka gier, ale póki co leżą na półce, bo nie mam gdzie tego ogłosić, brak konta na allegro, a od Ciebie (z pomysłem ogłoszenia tego na GSie) ściągać nie będę :)
odpowiedz

Karfein : 11 lipca 2009, 13:46

A tam, wielkie mi ściąganie. Jak by się uprzeć, można by rzec, że ściągałem od innych, bo nie raz widziałem i chyba nawet komentowałem takie wpisy, że damn, spóźniłem się, albo nic tam dla mnie akurat :) Wystaw, może coś mnie zaintere, bo niekoniecznie się ograniczam do tego 'w planach' i poddziału 'zakup' :)
odpowiedz

LittleBigLegend : 12 lipca 2009, 13:28

Kupiłbym tylko że za 80zł - bardzo chcę tą grę ale nigdzie nie jest dostępna.
odpowiedz

Karfein : 12 lipca 2009, 13:54

At, ja dałem 135zł, a na Allegro jest aktualnie kolekcjonerski SotC, lecz nie w idealnym stanie, a instrukcja jest po niemiecku i też kosztuje 100zł + przesyłka. Tak więc z ceny nie zejdę.
odpowiedz

LittleBigLegend : 12 lipca 2009, 15:08

Eh szkoda a na allegro kiedy wystawisz - i czy to będzie licytacja? Jeśli tak to od ilu?
odpowiedz

Karfein : 12 lipca 2009, 15:24

Na razie czekam na propozycje na gram.pl - jak ktoś się zdecyduje, wystawiam aukcję prywatną na kup teraz. Jeśli się nie doczekam propozycji, wystawię aukcję publiczną - poza tym wszystko dokładnie tak samo zostawię.
odpowiedz

LordTyrranoos : 12 lipca 2009, 16:08

Gdybym miał PS2, brałbym ;)).
odpowiedz

Elminster : 12 lipca 2009, 17:32

Mam dla ciebie potencjalnego kupca: http://forum.gram.pl/forum_post.asp...543&pid=1358
I nie musisz mi dziękować ^^
odpowiedz

Elminster : 12 lipca 2009, 17:50

Acha, jeszcze jedno: Miał bym taką małą sprawę związaną z Drizztem Do'Urdenem, niestety trochę będziesz musiał popisać, ale to nic złego :P Chciał bym wiedzieć tak na wszelki wypadek czy mam twoją "klawiaturę". Nie potrzebuję jakiś deklaracji, tylko pytam się czy jesteś chętny. Bo potrzebuję kogoś do wpisu, kogoś kto przeczytał Legendę i Trylogię. Jeżeli jesteś chętny, to powinienem cię wtajemniczyć w ten plan już nie długo :)

odpowiedz

Elminster : 12 lipca 2009, 17:50

Przepraszam, dopiero teraz zauważyłem, że LBL już się tu odezwał. Wybacz mi, biednemu spamerowi :)
odpowiedz

Karfein : 12 lipca 2009, 22:51

Spoko loko :) Co do wystawienia aukcji publicznej. Czekam na Wasze zgłoszenia do 13 lipca do godziny 22:00 włącznie z zerową minutą :)
odpowiedz

LittleBigLegend : 13 lipca 2009, 07:51

Ej to słuchaj kupie. 100zł + koszty przesyłki czyli (jak możesz to najtańszą przesyłkę). Adres ci podam na gg.
odpowiedz

LordTyrranoos : 13 lipca 2009, 10:21

No, to Karfein znalazłem Ci nabywcę ;)). Gdybym miał PS2, biłbym się prawdopodobnie z Kauczem ^^
odpowiedz

Karfein : 13 lipca 2009, 10:36

Cóż, to byś nie szukał nabywcy, tylko byś sam nim był, a wtedy w "kto pierwszy, ten lepszy" nie miał byś chyba konkurencji :P W każdym razie Dziękuję :)
odpowiedz

Jaba : 16 lipca 2009, 08:53

A więc jestem kasułal kiler :D.

odpowiedz

Bodzio-gracz : 15 sierpnia 2009, 15:37

JEST TO BARDZO FAJNA GIERKA.
GRAŁEM W NIĄ U KOLEGI I MUSZE POWIEDZIEC ZE NIE GRAŁEM JESZCZE W TAKĄ PRZYGODÓWKĘ.
TYLKO SZKODA ŻE JUŻ JĄ SPRZEDAŁES BO NA PEWNO BYM JĄ KUPIŁ!!!!!!
POZDRAWIAM

odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl