avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Wierzę

Dzisiejszy dzień był dla mnie bardzo ważny. Powinien być ważny nie tylko dla mnie, ale i tak się cieszę, gdyż miałem szansę ponownie zbliżyć się do Piękna. Ujrzeć ten wspaniały uśmiech. Mrok tym razem ustąpił miejsca rozmowie. Choć w dalszym ciągu przyszłość jest zamglona, to teraz wierzę w pełni, że się uda. Nie pokonają mnie też ewentualne niepowodzenia, jestem na nie przygotowany. A to mi daje siłę, by zrobić coś więcej, niż tylko pisać o tym, jak to jest źle i niedobrze.

Ktoś może zdążył zauważyć, że ostatnio wziąłem się za czytanie większej ilości książek, a także pojawił się nowy panel z planami. Aktualnie poszukuję ludzi do współpracy przy edytorze Scapex, żeby stworzyć sequel do mojej kampanii do gry Sacrifice zatytułowanej "Szachownica Losu - Powrót na Jherę" (którą można ściągnąć z www.kolosalny-sajt.prv.pl). Wszystkie propozycje współpracy proszę składać przede wszystkim na maila, ale można oczywiście również na GG, czy nawet w komentarzach.

komentarzy: 008 grudnia 2008, 21:15

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl