avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Drizzt Do'Urden - suplement + bonus

Pamiętacie moje wpisy na temat sławnego mrocznego elfa renegata? Podałem tam informacje na temat tego, w jakich grach Drizzt się pojawił. Wczoraj, grając z Jevraikiem w coopie w Baldur's Gate: Dark Alliance II, przypomniało mi się, że Drizzt pojawił się w jeszcze jednej grze. Oto więc suplement:
Baldur's Gate: Dark Alliance - można było nim grać w trybie Gauntlet po przejściu BG:DA. Po przejściu owego trybu Gauntlet można było przejść BG:DA na poziomie trudności 'extreme', a po dokonaniu tego z kolei można było Drizztem kierować w głównej fabule BD:DA, a nie tylko w trybie Gauntlet :)
Oczywiście ten fragment tekstu został dodany również do tamtego wcześniejszego wpisu z częścią Kto on zacz?

A żeby nie był to tylko suchy suplement, wrzucam mały bonus. Każdy z nas ma swoje wyobrażenie Drizzta. Mi się najbardziej podoba kreacja graficzna wg Todda Lockwooda, choć oczywiście nieco inaczej go widziałem w swojej wyobraźni. A ciekawi jesteście, co by było, gdyby wyszedł film o Drizzcie? Cóż, pewna grupa zapaleńców tworzy film "Strumienie Srebra", a oto owoce ich pasji i pracy. UWAGA! Spoiler fabuły dla tych, co nie czytali książki! 


 


komentarzy: 329 marca 2009, 19:56

3 komentarze do tego wpisu:


Arande : 29 marca 2009, 21:42

Rany, dzięki. ^^ Miło wiedzieć, że komuś się to podoba, bo między Bogiem a prawdą, nawet nie włożyłam zbyt dużo wysiłku w tę opowiastkę. ;)
Pozdrawiam :*
odpowiedz

Arande : 31 marca 2009, 12:12

Co do "Strumieni Srebra", to czytałam je kiedyś. Wydawało mi się, że to nie było głównie o Drizzcie, chyba że źle pamiętam. ;P Jak to jest? :)
odpowiedz

Karfein : 31 marca 2009, 17:03

"Strumienie Srebra" są drugim tomem "Trylogii Doliny Lodowego Wichru", a w aktualnych wydaniach piątym tomem "Legendy Drizzta". I nie jest głównie o Drizzcie (w przeciwieństwie do "Trylogii Mrocznego Elfa"), ale również o jego przyjaciołach i wrogach tychże przyjaciół. A wrogowie przyjaciół Drizzta są też jego wrogami ;)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl