avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Wybór *niektórych* najlepszych wg mnie i najważniejszych dla mnie utworów

Obiecałem, więc w końcu się za to wziąłem :) Skompletowałem te ulubione i odnalazłem je w Internecie. Linkom towarzyszą niedługie opisy, bo każdy utwór jest w stanie sam swoją reputację wyrobić (czy już dawno wyrobił) i bynajmniej nie potrzeba im wielkiej reklamy z mojej strony. Dodam tylko tyle, że nie układałem utworów w żadne TOP10/20/100/666, gdyż każdy utwór jest dla mnie bardzo ważny i bez niego byłbym nieco inny niż jestem. Ponadto zawarłem tu muzykę różnych gatunków, więc tym bardziej mijało by się to z celem. Dobrze wiemy, że w każdym gatunku muzyki można znaleźć perełki, tak samo jak to ma miejsce z książkami, filmami czy grami komputerowymi/konsolowymi. Jakiś czas temu antihero poprosił mnie, bym podał mu trzy utwory, które są wg mnie kolejno: najlepszy, najbardziej motywujący i wprowadzający największe zmiany we mnie. Oczywiście nie mogłem tego zamknąć w trzech pozycjach, ale to, co przedstawiam tutaj, znacznie się rozrosło w porównaniu z listą, którą otrzymał antihero :)
Zapraszam do odsłuchiwania:

Najlepsze:


Chyba nie trzeba nic dodawać :)Po prostu piękne i skłaniające do refleksjiTo puszczać, miast robić zajęcia z patriotyzmuŚwietne podsumowanie ludzkiej cywilizacjiPo prostu genialne pod każdym względemŚwietny utwór świetnej grupy z Czerwionki-Leszczyn i okolic: http://www.underground.art.pl/Jeden z najwspanialszych utworów na fortepian autorstwa Roberta Schumanna... a że potrafię grać na pianinie i mam do tego utworu nuty... magiaDo tego utworu też mam nuty... piękny nokturn ChopinaDo tego utworu także mam nuty... tym razem część soundtracku do Lost Odyssey skomponowanego przez Nobuo UematsuDo tego nut nie mam :P wspaniały utwór Jeremy'ego i Julian Soule - z soundtracku do Guild Wars - Eye of the NorthKrótko, ale pięknie, skomponowane przez Inona Zura do gry Icewind Dale IIA tu po poważnej muzyce trochę humoru - utwór stworzony przez Cory "Mr. Safety" Williamsa, mojego ulubionego genialnego YouTubera :)


Najbardziej motywujące:


Posłuchać, przemyśleć, wziąć się do robotyMiała swój spory udział w kopaniu mnie po tyłku, gdy siedziałem w dole


Yez Yez Yo - Proste
"... aż pewnego dnia powiem sobie skromnie..."


Wprowadzające największe zmiany we mnie:


Jak w tytule :)Zaszczepienie niepoprawnego optymizmuPieprz problemy, czyli jak wyżej :)

 

PS. Mam świadomość tego, że niektóre tytuły plików na YT są niepoprawne, ale ja na to nic... niy poradza! xD

komentarzy: 223 marca 2009, 21:14

2 komentarze do tego wpisu:


kitek0101 : 25 marca 2009, 19:56

Większości utworów nie znam...
Kilka przesłuchałem, jedne są lepsze, inne gorsze ;)
odpowiedz

Niewiernus : 31 marca 2009, 23:14

Jak zwykle podobają mi się utwory z gier^^ oraz przyjemnie się słucha Johna(tak chyba jest poprawnie) Lennona.
Pozdrawiam.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl