avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Owned

Ale się dałem nabrać, jak dziecko :) Tak to jest, jak się ma 200% zaufania do przyjaciół i wierzy we wszystko, co powiedzą, a ponadto olewa się wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazujące na to, że mówią nieprawdę :)

Tak więc generalnie antihero i jevraik wmówili mi, że wybierają się razem porobić fotki do leszczyńskiego lasu, a ja w to uwierzyłem, choć jechałem po nich za to, że się wybierają w taką kijową pogodę i będzie pełno błota. Dziwnym trafem dałem się przekonać, że dla zapalonego fotografa to nie przeszkoda, że teraz jest super, bo zmienna pogoda i co parę minut pstryka się zdjęcia w zmiennych warunkach i tak dalej. I wcale mi nie przeszkadzało to, że do Leszczyn przybyliśmy przed 18 i generalnie miało się już zaraz ściemnić do reszty. Ani mi nie podpadło to, że nie widziałem tego dnia aparatu antihero :P

No to przyjechał jeden do mnie, zaraz potem wparował jevraik. I generalnie odprawili mi urodziny :) Dostałem 3m kabla USB, żebym nie musiał męczyć się z kamerką, której nigdy ustawić nie potrafię i obdarzam ją nowymi niezbyt pochlebnymi imionami podczas sesji na Skypie. Ponadto otrzymałem to:

Cóż tu powiedzieć. Dziękuję ślicznie, przyjaciele :)

komentarzy: 719 marca 2009, 22:07

7 komentarzy do tego wpisu:


antihero : 19 marca 2009, 22:46

mwahahaha :D
Trzeba było widzieć minę Karfeina, kiedy się okazało, że jednak nie idziemy robić zdjęć :P dla takich chwil warto żyć :D
Przyjemnie było patrzeć jak nasz przyjaciel łyka argumenty w które sami nie wierzymy ("no to jest przedwiośnie, zmienne warunki, pełen wachlarz możliwości robienia zdjęć, prawdziwy test dla fotografa!" , "jeśli jest błoto, to na pewno zrobi się na tyle zimno, że wszystko zamarznie i będzie super!" xD xD)
Jeszcze raz Wszystkiego Najlepszego ;D
odpowiedz

KUBAxBEHEMOTH : 20 marca 2009, 08:19

Wszystkiego najlepszego.
odpowiedz

kitek0101 : 20 marca 2009, 13:13

Tym początkiem mnie trochę zmyliłeś...
Wszystkiego najlepszego! :)
odpowiedz

jendrek1988 : 20 marca 2009, 13:35

To się nazywa przyjaźń :) Nieźle, brawo! Wszystkiego Najlepszego :)
odpowiedz

cedricek : 20 marca 2009, 17:05

Pogratulować przyjaciół :P
odpowiedz

Phobeus : 20 marca 2009, 19:06

Sto lat ;]
odpowiedz

Karfein : 21 marca 2009, 22:37

Dziękuję wszystkim :)
Wkrótce Zwiastun Wiosny zabierze się za obiecane notki. Znajdzie się też taka z wyjaśnieniem, czemu Zwiastun Wiosny ;)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl