avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Nareszcie sobie (nie) pogram!

W końcu mam działające joypady do PS2 - i to w liczbie dwóch, więc mogę się pobawić z przyjaciółmi :) Wcześniej nakupiłem gier, a nie miałem, jak z nich skorzystać. Heh, cały ja :) No ale teraz ta niemożliwość to już przeszłość.

A może jednak nie? Otóż jednak nie, gdyż mam pełno nauki na uczelni i tak naprawdę sobie nie pogram, ani też tutaj żadna nowa notka nie wpadnie przynajmniej do soboty lub niedzieli.

Życzcie mi więc szczęścia i owocnej pracy/nauki, a już wcześniej coś skrobnę, a i wcześniej wystartuję ICO :)

PS. To jest, jak znajdę memory card, który być może gdzieś w domu leży, a być może będę musiał jeszcze trochę poaukcjonić internetowo -.-

komentarzy: 610 marca 2009, 19:42

6 komentarzy do tego wpisu:


KUBAxBEHEMOTH : 10 marca 2009, 21:41

Miłej zabawy.

odpowiedz

Ray : 11 marca 2009, 08:43

Life is brutal :D Ucz się, ucz. Gry nie uciekną a uczelnia tak ... znaczy metaforycznie :P
odpowiedz

Karfein : 11 marca 2009, 15:55

Uczę się, uczę - okazało się bowiem, że w istocie memorki też brakuje, ale ta już jest zakupiona i przed weekendem powinna do mnie dotrzeć :)
odpowiedz

jendrek1988 : 11 marca 2009, 20:14

Miłej zabawy, ja ciągle po cichu liczę na to, że może PS3 gdzieś wygram, ale na razie ani słychu ani widu, więc powoli tracę nadzieję :)
odpowiedz

cedricek : 12 marca 2009, 17:39

Hmm... Cóż, to się ucz, ucz, a gry zbieraj na emeryturę ^^
odpowiedz

WujekP : 14 marca 2009, 10:46

W trakcie studiow caly czas myslalem, ze jak je skoncze to bede posiadal znacznie wiecej czasu na granie - swoje w pracy "odwalic" i wolny czas... a zycie jednak pokazalo, ze jest zupelnie inaczej... Teraz tesknie za czasami studenckimi - bo czasu bylo znaczxnie wiecej (z wyjatkiem sesji, poprawek i ewentualnych warunkopw do zaliczenia :P ) Pozdrawiam!
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl