avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Sucz Wena - polubcie ją, a się odwdzięczy!

natchnienie, Konkurs, Facebook, ebook, wena

Czy mieliście kiedyś taką sytuację, że chcieliście coś stworzyć, już świtał pomysł na końcu mózgu, ale nic z tego? A kiedy sytuacja temu najmniej sprzyjała, pomysł wrócił w pełni, ale nie było jak z tego skorzystać? A kiedy już było wolne, wena sobie poszła?

Zapewne większość z nas miała co najmniej kilkukrotnie taką jazdę z natchnieniem. Ale teraz jest sposób, by nieco ujarzmić sukę, a przy okazji mieć szansę na wygraną w konkursach... Specjalnie dla wszystkich ludzi, którzy wiedzą, jak to jest dostać po twarzy od weny, a także dla tych, którzy lubią poobserwować zmagania tychże z weną, powstał profil spersonifikowanej weny.

Oto specjalnie dla Was: profil Suczy Weny

Polubcie ją, a odwdzięczy Wam się zredukowaną liczbą wkurzających momentów, lepszymi pomysłami i przystępniejszymi porami odwiedzin. Przy okazji co 10 lajków aktualnie można zgarnąć e-booka (tematyka: apokalipsa zombie w formie pamiętnika), którego autorem jest JackReno. To jak, przymilamy się Suczy? :)

komentarzy: 207 maja 2013, 11:20

2 komentarze do tego wpisu:


Demi23 : 07 maja 2013, 21:55

Mam pomysły na jakieś 15 wpisów, ale niestety brak weny by je napisać... Dobrze że sobie zapisuje te pomysły, przynajmniej ich nie zapomnę. ;)
odpowiedz

Bodzio-gracz : 09 maja 2013, 23:50

Zdążyłem polubić, i wena sama przyszła - Pomocna rzecz :-).
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl