avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

A miała być kolejna recka...

nowinki, życzenia, życie, Nowy Rok, podsumowanie

Ale będzie inaczej (recka DLC o ciuszkach może chyba poczekać, nie?).

Dawno nie pisałem, co u mnie, a zbliża się nowy rok po rzekomym końcu świata, więc może napiszę dla odmiany, bo dość sporo się zmieniło.

Praca magisterska napisana, czeka na zatwierdzenie, by oddać do dziekanatu i wreszcie to bydlę obronić. I tak już zniżki studenckie szlag trafił, więc chcę mieć to za sobą.

Praca podjęta, młodszy konsultant ds. monitorowania systemów. Brzmi mądrze, sprowadza się do klikania według procedur i ew. pisania/dzwonienia po angielsku/francusku.

Oczywiście dalej redaktorzę i korektuję na ŚwiatGry.pl (wreszcie jest druga odsłona portalu, ale wciąż wymaga tu i ówdzie poprawek), podobnie zresztą, jak Suomalainenka. Rzecz jasna, zapraszamy gorąco, bo roi się od dobrych tekstów (w tym naszych) i konkursów z nagrodami.

Przeprowadzka dokonana, aktualne miejsce zamieszkania to centrum Sosnowca. Oczywiście mieszkam razem z Suomalainenką. Jest świetnie, miejsce na fikanie z Move'em jest, no i można po swojemu rządzić. Nieporównana wygoda. Trąci babcią, ale jest tanio, zaś właścicielka do rany przyłóż (szczęściarze z nas, doceniamy to, zapewniam).

Korzystając przy tym z okazji, pragnę życzyć wszystkim Gramowiczom zdrowych, wesołych świąt spędzonych w rodzinnym gronie i szczęśliwego nowego roku spędzonego już w bardziej przyjacielskim gronie - zresztą, jak tam wolicie :P

Samotnikom życzę znalezienia bogatego życia towarzyskiego i/lub grania bez lagów na dobrym sprzęcie - ponownie, jak kto woli :)

To tyle, trzymta się ciepło, co nie wylądujecie z grypą bądź zapaleniem płuc w łóżku. Chyba że macie bezprzewodowe kontrolery i szafkę pełną leków.

komentarzy: 124 grudnia 2012, 16:04

1 komentarz do tego wpisu:


Rzygthul : 25 grudnia 2012, 10:30

I wzajemnie :)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl