avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Hocki klocki

Ostatnio raz mam nastrój do kitu, raz w miarę średni. Różnie bywa i bardzo różne są czynniki, które na to wszystko wpływają. Piękno wciąż daleko. Czarne chmury wciąż blisko. Czasem zdarza się sen, który trochę dźwignie humor.

A tak poza tym wszystkim to spędzam coraz więcej godzin, grając przez sieć w Neverwinter Nights. W tej grze multiplayer działa wyjątkowo, gdyż sprawia, że gra się całą drużyną, interakcje między jej członkami są ludzkie, a i można zrobić z kampanii single granie w coop-a. Tryb rozgrywki wieloosobowej przenosi wiele gier na wyższy poziom, lecz przy NwN działa to wprost wspaniale.

Poza tym prowadzę teraz kolejną sesję RPG na wtorkowych okienkach :) Nie wychodzi mi to najlepiej (w końcu żaden ze mnie pro), ale zabawa i tak jest przednia. Pozwala dosłownie zapomnieć o tym świecie i uciec do innego wymiaru.

Jest tylko jeden szkopuł. Sesja (bynajmniej nie ta RPG :P) mi się na uczelni zbliża wielkimi krokami, a ja nie potrafię się uczyć, czy nawet zmusić do nauki. Macie jakieś sposoby? Liczę na baaardzo oryginalne propozycje :)

komentarzy: 214 stycznia 2009, 22:45

2 komentarze do tego wpisu:


HaatreT : 17 stycznia 2009, 18:39

UCZ SIĘ!!! I tyle.
odpowiedz

cedricek : 19 stycznia 2009, 19:28

Mam pomysła :)
Weź taki wielki młot i rozwal nim komputer, lodówkę, telewizor, radio i wszelkie w domu żarówki ( poza jedną). Potem okna zabij dechami oraz zamknij drzwi na cztery spusty.
następnie weź książki, włącz żarówki i wtedy możesz się już uczyć.
:)
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl