avatar

Karfein Użytkownik gram.pl (Biały Drow) ja.gram.pl/Karfein

Ostatnie życzenie

Niestety potwierdziły się moje obawy. Wraz z Pięknem uleciało również piękno tych świąt. Ogólnie od jakiegoś czasu słabiej czuję magię świąt niż, gdy byłem mały, jednak tegoroczne święta pokonały wszystko. Żadne przykre doświadczenie w mym życiu nawet w małym stopniu nie dosięga rozmiaru bólu, który odczuwam teraz. W czasie świąt, kiedy przecież powinna panować zgoda i radość.

Wszystko mnie irytuje. To, że śnieg pada. To, jak choinka wygląda. To, że brat wrócił z daleka, przez co ciaśniej jest w mieszkaniu. Nawet to, że dostałem fajne prezenty i że wygrałem fajne gry w konkursie. To, że jeszcze w ogóle żyję. To wszystko mnie powinno przecież cieszyć. Ale nie cieszy.

Próbuję uciec myślami, chwytając się różnych zajęć. Gram w gry, jednak nie dlatego, że mi się podobają, lecz dlatego, że czas zlatuje. Z książkami jest podobnie. Za pisanie opowiadania nie umiem się zabrać porządnie, bo wciąż się łapię na tym, że tracę czas patrząc w ścianę.

Wzruszają mnie życzenia bliskich i przyjaciół. Tak jak nigdy w życiu marzę, aby tym razem życzenia te miały moc sprawczą, ponieważ zawierają ten jeden element. Żeby było Piękno przy mnie. I to jest moje ostatnie życzenie przed śmiercią roku 2008. Żeby powróciło Piękno i przywróciło mnie do życia.

komentarzy: 025 grudnia 2008, 16:37

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl