avatar

Fang Użytkownik gram.pl (Stachanowiec) ja.gram.pl/Fang

Steam i grupa gram.pl

 

Kiedy powstała inicjatywa stworzenia grupy gram.pl w usłudze Steam pomysł wydawał mi się bardzo fajny w końcu daje to niezłe możliwości integrowania się użytkowników forum w nasz ulubiony sposób, czyli granie a dokładnie wspólne granie. Z perspektywy czasu ten twór niestety nie wypalił. Przez trzy lata istnienia grupy nie przypominam sobie abyśmy, chociaż raz wzięli udział we wspólnej grze. Szukam chętnych żeby to zmienić. Obecnie grupa liczy niecałych 300 użytkowników, ale odejmując nieaktywnych i tych, których taka inicjatywa nie zainteresuje sądzę, że można liczyć na jakieś 50 osób, choć oczywiście, czym więcej tym lepiej. Początkowo trzeba by było ustalić, kto chce, w co grać i zobaczyć, co jest najpopularniejsze. Jeśli jakaś jedna gra będzie przeważać nie będzie problemu, jeśli dwie czy więcej możemy, co miesiąc robić rotacje. Zapewne niektórzy zastanawiają się gdzie będziemy grać. Nie widzę problemu wynająć serwer. Nie są to duże pieniądze np. za dwudziesto slotowy serwer do Counter-Strike: Source miesięczna opłata to około 100 zł. Zakładając, że znalazłoby się 50 chętnych to daje raptem dwa złote od każdego. Co myślicie o takim pomyśle? Może macie jakieś inne lepsze pomysły? Sądzicie, że coś takiego mogłoby wypalić czy raczej niema szans? Jeśli ktoś pisze się na coś takiego niech napisze, w jakie tytuły byłby zainteresowany zagrać.

 

Link do grupy:

http://steamcommunity.com/groups/grampl

Link do tematu na forum:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=29118

komentarzy: 310 września 2010, 21:39

3 komentarze do tego wpisu:


Ecko09 : 11 września 2010, 11:20

Ja sie trzymam od steama jak najdalej ;P
odpowiedz

Fang : 12 września 2010, 00:34

A jakieś sensowne argumenty czy zasada "nie używałem ale nie lubie bo nie i już"? :/
odpowiedz

Ecko09 : 12 września 2010, 12:55

Mam uraz do Steama tak gdzieś sprzed ponad roku...FEAR2. Korzysta ze steama, przez miesiąc sobie grałem, nie było problemów, potem nagle steam sie popieprzył, nie chciał sie odpalić, a więc i nie mogłem grać w fear2...i tak przez KILKA miesięcy. No sry ale jak wydaje 130zł na gre i takie jajca sie dzieją to ja dziękuje bardzo. Steam to syf i tyle.
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl