avatar

Holenderskie Użytkownik gram.pl (Przewodniczący) ja.gram.pl/Holenderskie

Freebie: Mój motyw do Google Chrome

Freebie

 0

Szybko, ładnie i przejrzyście

Ostatnio zmieniłem przeglądarkę. Opera, której używałem przez kilka lat stała się za wolna i zaczeła zużywać zbyt wiele pamięci RAM. Jako, że nie lubię kiedy Google mnie podsłuchuje, wybrałem przeglądarke Iron oprartą na Chrome. Dzięki pozbyciu się elementów podsłuchu działa jeszcze szybciej i lżej. 

Jedynym problemem był wygląd. Google nie stać na zatrudnienie profesjonalnych grafików, więc wszystko robią programiści. Kończy się to takimi koszmarkami jak właśnie Chrome. Szczególnie z wyłączonym Areo.

Naszczęście istnieje możliwość stworzenia własnej skórki i tak też postąpiłem. Stworzyłem ją tak, by pasowała do mojego ulubionego motywu jakim jest Royale Vista II Final do Windows XP. Uważam, że efekt jest naprawdę dobry i dla mnie najlepszy ze wszystkich dostępnych motywów do Chrome. Jedyne co mi się za bardzo nie podoba to, że gdy przeglądarka jest nieaktywna ramka robi się szara. No i ta okropna ikonka Iron... W każdym razie polecam! Aby zainstalować należy otworzyć plik *.crx w Chrome lub podobnych.

Download:

 

komentarzy: 209 lutego 2011, 00:27

1 komentarz do tego wpisu:


Joorg : 09 lutego 2011, 20:05

Czy Chrome przeniósłby moje zakładki z FF?
odpowiedz

Holenderskie : 09 lutego 2011, 20:15

Tak
odpowiedz

Aby dodać komentarz trzeba być zalogowanym na swoje konto gram.pl! kliknij by się zalogować

Strona prezentuje indywidualną opinię użytkownika. gram.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone przez użytkowników.
© gram.pl